1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CoinFlip’in kurucularından yükselen altcoinler

CoinFlip’in kurucularından yükselen altcoinler

CoinFlip'in kurucularından yükselen altcoinler

br>

Shiba Inu madeni paraları yükselmeye devam ederken, yatırımcılar altcoin trendine katılmayı düşünebilir. Ancak binlerce madeni paradan hangisi akıllıca bir yatırımdır?

CoinFlip’in kurucusu ve baş danışmanı Daniel Polotsky’ye göre CoinFlip, 3.000’den fazla lokasyona sahip ülkenin en büyük kripto para ATM ağıdır.Gözleri Uniswap, Solana ve Avalanche ile Cosmos ve Samoyedcoin’e odaklanmıştır.

“Hangi altcoinlerin Shiba Inu’yu geçeceğini tahmin edemesem de, şu anda Uniswap’a (UNI) odaklanıyorum. UNI, yatırımcıların Otomatik likidite madenciliği havuzlarını doğrudan Ethereum- Kullanımı çok kolay olduğu ve tamamen eşler arası bir deneyim sağladığı için UNI, önemli ticaret faaliyetlerine sahip en popüler DEX’lerden biridir. Protokolün popülaritesi nedeniyle Ancak, artan ETH fiyatı ve ağ tıkanıklığı, Ethereum’un gaz fiyatı son derece yüksek ve kullanıcı başına ortalama işlem maliyeti 100 ABD dolarını aşıyor.

İzlediğim diğer alternatif jetonlar, son derece düşük ücretleri ve inanılmaz hızları nedeniyle Solana ve Avalanche. Cosmos (ATOM) da dikkatimi çekti çünkü farklı doğrulayıcıları ve güvenlik önlemlerini dikkate almak zorunda kalmadan farklı zincirlerin gerçekten etkileşime girmesine izin veren popüler bir birlikte çalışabilir blok zinciri.

Emoji paraları açısından Samoyedcoin (SAMO) ilgimi çekti. Dogecoin gibi, Solana’nın elçisi olmaya çalışan, eğlenceli ve rahat olması amaçlanan sevimli bir köpek suratı var. Samoyed köpeği Solana blok zincirinde bulunduğundan, bir saniyeden daha kısa bir işlem süresinden yararlanarak Dogecoin ve Shiba Inu’dan çok daha hızlıdır. Fiyatı şu anda $SHIB’nin piyasa değerinin yaklaşık 1/100’ü kadardır ve bu da $SAMO için çok fazla büyüme potansiyeli sağlar. ”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap