1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Coinbase, İsrailli siber güvenlik şirketi Unbound Security’yi satın aldı

Coinbase, İsrailli siber güvenlik şirketi Unbound Security’yi satın aldı

Coinbase, İsrailli siber güvenlik şirketi Unbound Security'yi satın aldı

Kripto para borsası Coinbase, merkezi İsrail’de bulunan bir siber güvenlik şirketi olan Unbound Security’yi satın alma planlarını duyurdu. Coinbase bir basın açıklamasında, satın almanın MPC’nin kullanım durumlarının kullanıcı dostu bir şekilde güvenli bir şekilde uygulanmasını sağlayacağını belirtti.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Borsa, “MPC, müşterilerimizin varlıklarını korumak için soğuk, çevrimdışı depolamanın neredeyse aşılmaz doğasını ve sıcak ve çevrimiçi cüzdanların sürtünmesiz rahatlığını sağlayan bir teknoloji kullanarak bu hedefe ulaşacak” diye umut ediyor.

Coinbase bir son kullanma tarihi belirtmemiş olsa da, borsa çapraz tüketici, kurumsal ve bulut hizmeti işlevlerine MPC yetenekleri eklemeyi planlıyor. Ancak, satın alma işleminin hala geleneksel kapanış koşullarını karşılaması gerekiyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde tamamlanması bekleniyor.

Tel Aviv merkezli bu şirket 2013 yılında kuruldu ve MPC (Çok Taraflı Bilgi İşlem) teknolojisine odaklanıyor. Şirket, üç tur finansmanla Citi Ventures, Evolution Equity Partners ve diğer şirketlerden 35 milyon dolardan fazla para topladı.

Coinbase, cüzdan geliştiricilerini satın aldıktan sonra, BRD tokenleri %650 arttı

Kasım ayının başlarında Coinbase, müşterilere “birinci sınıf destek” sağlamak için Hindistan’da bir yapay zeka destek platformu olan Agara’yı satın aldı. Raporlara göre, işlemin büyüklüğü 40 milyon ABD Doları ile 50 milyon ABD Doları arasında.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap