İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Coinbase, 2022’de işçilere 4 hafta tatil vererek geniş çaplı bir kapatma planlıyor

Coinbase, 2022’de işçilere 4 hafta tatil vererek geniş çaplı bir kapatma planlıyor

guncel coin haberleri

Coinbase, 2.700’den fazla çalışana, iş ile başa çıkmalarına yardımcı olmak için 2022’nin her çeyreğinde bir hafta ara vereceklerini duyurdu.

Coinbase’in baş insan yetkilisi (CPO) LJBrock Pazartesi günkü bir blog yazısında bunu açıkladı ve programın çalışanların uzun saatler süren stresli çalışmaların ardından yeniden şarj olmasına yardımcı olacağını ekledi.

“2020’de birçok çalışanın, ya ekip arkadaşlarını kendileri için çalışmaya zorlamak istemedikleri ya da işlerinde geride kalmak istemedikleri için yeniden şarj etmek için yeterli zamanlarının olmadığının farkındayız.”

2020 küresel karantinasının ardından başlayan ABD işçilerinin toplu göçünün madeni parası olan “Büyük İstifa” gibi, Coinbase’in çalışanları elde tutma ve bu teşviklerle yetenekleri azaltma olasılığı, geçmişte kripto para birimi endüstrisini sarstı. 15 ay kaçak avlanma.

Brian Armstrong liderliğindeki şirket, uzaktan çalışma için öncü olmak istiyor. Pandemi sırasında yüz yüze kısıtlamalar, Coinbase gibi birçok şirketin çalışanlarına evden verimli çalışma olanaklarını öğretmesine yol açtı. Coinbase, bu yıl San Francisco genel merkezini kapatarak bu uygulamayı 2022’den sonra da sürdürmeyi umuyor.

Reklam&nbsp &nbsp

Ancak birçok kişi şirketin dünyanın en büyük borsası ve en büyük rakibi Binance’in gölgesinde kaldığına inanıyor. Bugüne kadar Binance’in fiziksel bir merkezi yoktur ve dünyanın tüm kıtalarına yayılmış az sayıda ofiste faaliyet göstermektedir.

İhtiyaçları karşılamak için rekabet

Coinbase, çalışanlarını mutlu etmenin yollarını bulmaya çalışırken, aynı zamanda büyüyen bir müşteri tabanını tatmin etme baskısıyla da karşı karşıya kaldı. 2020’den bu yana 17 milyondan fazla yeni müşteri eklenerek toplam doğrulanmış müşteri sayısı 73 milyona ulaştı.

Bu haftanın başlarında, küçük bir kullanıcı grubu bir Reddit kanalı aracılığıyla Cardano ($ADA) gönderip alamadıklarından şikayet etti. Coinbase’in düzeltmesi 72 saat süren sorun, kullanıcıları soruna ilişkin resmi bir açıklama yapmadan bıraktı.

Borsadaki fiyat payı, 2021’in üçüncü çeyreği için 1,57 milyar dolarlık gelir beklentilerinin 33 milyon dolar gerisinde kaldıktan sonra düşüş eğilimini sürdürdü. NASDAQ: COIN şu anda 12 ayın en yüksek seviyesi olan 429$’dan %50 düşüşle hisse başına 240.23$’dan işlem görüyor.

Şirket artık “uzun vadeli büyümeye yatırım yapmaya” odaklanmış durumda ve yakın zamana kadar çalışanların molalarının büyüme için kritik olduğunu fark etmemiş olabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap