1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. CODI Finance, Yerel belirteçler için IDO “$ CODI”‘yı duyurdu

CODI Finance, Yerel belirteçler için IDO “$ CODI”‘yı duyurdu

CODI Finance, Yerel belirteçler için IDO

7 Kasım 2021’de Solana blok zinciri tarafından desteklenen yeni bir ekosistem olan CODI Finance, yerel tokeni $CODI’nin IDO’sunu yayınladı. CODI, Solana’nın yüksek hızı, düşük gecikme süresi ve işlem maliyetlerinden yararlanarak “nihai DeFi ekosistemi” olmayı umuyor. Ayrıca CODI, çekici ve kullanıcı dostu bir arayüz ve çok işlevli bir platform geliştirerek DeFi endüstrisinin DEX ve kredi departmanlarını iyileştirmeyi umuyor.

Eşsiz IDO Launchpad protokolü ve merkezi olmayan borç verme protokolü ile CODI Finance, özellikle Solana ekosisteminde DeFi’ye yeni bir soluk getiriyor. CODI’nin IDO Launchpad’i arasında birlikte çalışabilirlik, ölçeklenebilirlik, hız, verimlilik ve yönetişim arasındaki hassas dengeyi yalnızca Solana sağlayabilir. Solana tarafından desteklenen merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir bir ortamda, perakende yatırımcılar CODI’nin IDO Launchpad’i aracılığıyla yenilikçi DeFi projelerine fon sağlayacak. Ayrıca, CODI ekosistemi token dağıtımını sağlayacak, token taleplerini otomatikleştirecek ve katılımcılara merkezi olmayan bir KYC modeli sağlayacaktır.

CODI ayrıca, kullanıcıların merkezi olmayan ve şeffaf bir şekilde kredi alabilecekleri merkezi olmayan bir kredi anlaşması başlatmayı da planlıyor. Borç verme sektörü, geleneksel borç verme sisteminden daha iyi bir model olan DeFi sektörünün toplam piyasa değerinin %60’ından fazlasını oluşturuyor.

CODI’nin IDO bilgileri

CODI belirtecinin IDO’su 7 Kasım’da başladı ve 15 Kasım’da IEO’nun başlamasından bir hafta önce sürecek. CODI ekosisteminin yerel belirteci $CODI, likidite sağlayacak ve bir yönetişim belirteci olarak hareket edecektir.CODI ekosistemi, aktif kullanıcılar DAO biçiminde bir yönetişim modeli uygular.

IDO’nun toplam arzı 33 milyon ABD Doları CODI veya toplam 330 milyon ABD Doları CODI arzının %10’u ile sınırlıdır. Bu IDO aynı zamanda mümkün olan en kısa sürede düşük bir maliyetle girmenize, 1 SOL için 5.000 CODI jetonunu listelemenize ve kilidini açmanıza izin verir.

CODI, Ekim ayı başındaki özel satışlarının başarısının da kanıtladığı gibi umut verici bir projedir.

CODI’nin IDO’su, CODI’nin IDO platformu https://mint.codi.finance/ üzerinde gerçekleştirilecek ve kullanıcıların CODI ekosisteminin inovasyonu hakkında fikir edinmelerini sağlayacak.

CODI, özel yerleşimleri kaçıran perakende yatırımcılar için başka bir fırsat sunuyor.

Bu proje hakkında daha fazla bilgi için lütfen Codi.finance adresini ziyaret edin veya sosyal medya kanallarını takip ederek topluluğa katılabilirsiniz:

  • Twitter: https://twitter.com/Codi_Finance
  • Anlaşmazlık:https://discord.gg/gyUadGhScv
  • Telgraf: https://t.me/codi_finance_community

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap