1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Çığ fiyatı %12,6 düşüşle 93,08 ABD Dolarına düştü – AVAX nasıl satın alınır

Çığ fiyatı %12,6 düşüşle 93,08 ABD Dolarına düştü – AVAX nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Kripto para piyasası Perşembe günü keskin bir düşüş yaşadı ve tüm piyasa değeri yaklaşık %8 düşerek 2,1 trilyon dolara geriledi. Piyasa genelindeki satış, şu anda piyasada kırmızı bölgede işlem gören tokenlerin çoğunu etkiledi. Son 24 saatin en büyük kaybedenlerinden biri Avalanche (AVAX). Yazının yazıldığı sırada Avalanche, 24 saat içinde %12.6’lık bir düşüşün ardından 93.08 dolardan işlem görüyordu.

AVAX fiyat analizi

AVAX Fiyat Analizi 6 Ocak

Avalanche, 2021’in son çeyreğinde en iyi performans gösteren jetonlardan biridir. Ancak, şimdi daha geniş pazarda kayıplara öncülük ediyor. Son 24 saatte elde edilen çift haneli kazançlar, tokeni tarihi yüksek seviyesinin %35,7 altına düşürdü.

Piyasa toparlanma belirtileri gösteremezse, Avalanche mevcut düşüşüne devam edebilir. Şu anda satış baskısı artıyor ve bu da Avalanche’ın daha düşük destek seviyelerini test etmesine neden olabilir. Son 24 saatte ulaşılan en düşük seviye 92 dolar ve bu destek tekrar test edilebilir.

Piyasadaki daha fazla düşüş Avalanche’ın 90$ destek seviyesine inmesine neden olabilir. 90 doların altında bir kırılma, tüccarlar için önceki ralliden hariç tutulan düşüş döneminde varlıklarını artırma fırsatları yaratabilir.

İyi tarafından bakarsak, piyasa toparlanırsa AVAX da önemli kazanımlar elde edebilir. Toparlanma, alıcıları kar elde etmek için daha fazla satın almaya yönlendirebilir ve 95 ABD dolarının üzerinde bir toparlanma tetikleyebilir. AVAX toparlanırsa, fiyat hedefi 100$ ve üzeri olacaktır.

FED’in yükselen enflasyona tepki olarak yükseleceği haberiyle birlikte Avalanche gibi hisse senedi fiyatları düştü. Bu, kripto para piyasasında ve borsada piyasa çapında bir satışı tetikledi. Daha yüksek faiz oranlarının 2022’nin ilk çeyreğinde yürürlüğe girmesi bekleniyor.

Çığ nereden satın alınır

AVAX satın almak istiyorsanız aşağıdaki platformlarda hesap oluşturabilirsiniz:

eToro’dan kripto para satın alabilirsiniz. eToro önde gelen borsalardan biridir, çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

AVAX’ı Binance’den de satın alabilirsiniz. Binance, 300’den fazla kripto para birimini destekleyen en büyük kripto para ticaret platformudur. Binance, bazı minimum işlem ücretleri alır ve kullanıcı dostu özellikler sunar.

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Çığ nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap