İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti üzerinden online alışveriş online sipariş internet sitesi ve mobil uygulama aracılığıyla yapılmaktadır. Ülkemizde telefon ya da e posta ile kayıtlı birçok kullanıcısı olan Çiçek Sepeti en çok tercih edilen ve faaliyet göstermekte olan e-ticaret sitelerinin başında gelmektedir. Web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden aldığı siparişleri oldukça çok kısa bir sürede müşteriye ulaştırmaktadır. Hatta bazı siparişler bir gün sonra ya da aynı gün müşteriye teslim edilir.

Çiçek Sepeti sunduğu hizmetler ile her kesime ve her zevke hitap edebilmektedir. Sevgililer günü, anneler günü, yıldönümleri, evlilik teklifleri gibi çok geniz bir yelpazede hediyelik ürünlerin mevcut olması, müşterilerin istediği birçok ürünü bulabilmeleri gibi özelliğiyle ön plaka çıkmaktadır. Bu kadar geniş bir ürün yelpazesi ve milyonlarca müşterisi olan Çiçek Sepeti gibi bir e-ticaret pazarı için müşteri ile iletişimin anahtarı olan insan kaynakları tabi ki de olukça fazla önem arz ediyor. Müşteri hizmetleri aracılığıyla yetkin çalışanlar tarafından bilgilendirilerek, müşterilerin ürün ve hizmetlerle ilgili soruları çözülmekte, bu sayede kullanıcıların siteye güvenle yaklaşmaları ve sipariş vermeleri sağlanmaktadır. Müşteri hizmetleri personelinin ilgi, alaka ve alanlarına değin bilgileri ile müşteriyle iletişimi, online sipariş alan e-ticaret pazarları için önemli bir yer teşkil ediyor.

Eğer sizin de sipariş verdim ama sipariş teslim almadım gibi sorularınız varsa ya da Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız yazımıza mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Çiçek Sepeti müşteri temsilcisine ulaşmak için birkaç yol vardır. Bunlardan biri ise çağrı merkezimizi arayarak ulaşmaktır. Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 00 79dur. Bu iletişim kanalları aracılığıyla ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi alabilir, sipariş takibi yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri 0850 Numarası Kaçtır?

0850 ile başlayan sadece bir tane Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. O da yukarıda yer alan başlık altında yazdığı üzere 0850 222 00 79 numaralı müşteri hizmeti telefonudur.

Eğer satıcı iseniz 0850 ile başlayan bir diğer numara 0850 210 94 94’tür. Ancak bu numaranın satıcı destek hattı olduğunu özellikle belirtmek isteriz.(1)

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yapmanız gereken ilk işlem çağrı merkezi numarasını aramak olmalıdır. Sesli yanıt dinledikten sonra sırasıyla 2 ve 3 tuşlarına başara müşteri hizmetlerine direk olarak kısa sürede bağlanacaksınız.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Ara Numarası Nedir?

Çiçek Sepeti çağrı merkezi iletişim numarası 0850 222 0079’dur.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çiçek Sepetini Nereye Şikayet Edebilirim?

Çiçek Sepeti ile ilgili bir şikayetiniz varsa ilk yapmanız gereken Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri yoluyla bu şikayeti çözmek olacaktır. Eğer size herhangi bir çözüm sunulmadığını düşünüyorsanız Tüketici Hakem Heyeti’ne gidebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Genel Merkez Nerede?

Çiçek Sepeti genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Açık adresini belirtmek gerekirse; Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul.

Çiçek Sepeti Ödül Nasıl Kullanılır?

Çiçek Sepeti tarafından hesabınıza ödül ürünü tanımlandıysa bu ürünü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Alışveriş onayında son adımda bu ürünün fiyatı yansıtılmayacaktır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap