1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) fiyatları düşüş eğilimi gösteriyor, çok derine inebilirler

Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) fiyatları düşüş eğilimi gösteriyor, çok derine inebilirler

guncel coin haberleri

Önemli entegrasyondan sonra, kripto para birimi alanı önceki kayıplardan biraz toparlanıyor. Buna ek olarak, Bitcoin fiyatındaki hafif artışa rağmen, yaklaşık 46.000 dolarlık aynı destek aralığında kaldı. Bu nedenle, toparlanma çok yavaş ve zayıf görünüyor ve yakında başka bir küçük ayarlama yapılabilir.

Chainlink (LINK) fiyatının %25 düşmesi bekleniyor

2022’nin başından bu yana, Chainlink’in fiyatı %35’ten fazla arttı ve parabolik bir seyir izledi ve günlük 26 doların üzerine çıktı. Hafif bir düzeltmeye rağmen varlık, yükseliş eğilimini sürdürmek için iyi bir konumda görünüyor. Bununla birlikte, keskin bir düşüşle ilgili endişeler tamamen ortadan kaldırılamayabilir.

LINK fiyatı, günlük en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra şu anda önemli bir düşüş eğilimi yaşıyor. Geri çekilmenin küçük olduğuna şüphe yok, ancak yakında fiyat da 20 USD’nin hemen altındaki 1 FIB seviyesine düşebilir. Şu anda, alıcılar ve satıcılar arasındaki son 7 ila 8 saat arasındaki rekabet çok şiddetlidir, bu nedenle önümüzdeki birkaç saat içinde satıcıların biraz üstünlüğü olabilir. Bu durumda düzeltme, LINK fiyatının yaklaşık %20 düşmesine neden olabilir.

Poligon (MATIC) fiyatı bize düşüş sinyali veriyor

Matic fiyatı, son çöküşün ardından toparlanma aşamasından bu yana sessiz kaldı ve 0,6 dolardan yükselmeye başladı. Ancak toparlanması, Kasım ayının son günlerinde yükselene kadar uzun süre insanların dikkatini çekmedi. 1.8$’a yakınken, şortlar hızlı bir şekilde toparlanmayı sıkıştırma fırsatından yararlandı, bu yüzden fiyat 1.5$’ın altına düştü.

a99qA1FNeEElQvV3fhv02kz7OHNKYadYfT8R1vreFK4f32TeFD43v4NIKlXweSIn4t9P8V99SyelR-OnG0JZTD0KRwdj7ioZ8DU2k1UQASA6_iBebqUTMAZTSh7_sEi.

Ancak MATIC’in fiyatı yeniden harekete geçti ve önemli bir artışla başladı ve son düzeltme çok küçüktü ve fiyat hedefi 2,5 doları aştı. Geçen haftadan bu yana, varlık trendi tersine çevirdi ve devasa yükselen takozun düşük destek seviyesini test etti. Varlığın daha düşük destek seviyesini aşmaya çalıştığına şüphe yok, ancak düşüş trendi tamamen geçersiz kılınamaz.

Bununla birlikte, varlıklar dağılırsa, fiyata dayanmak için 2.185$’lık çok güçlü bir düşük destek seviyesi gerekir. Bu kısa vadeli trend dönüşleri, bir boğa piyasasının toparlanmasını veya yükseliş trendini engelleyebilir, ancak bunu tamamen telafi etmeyebilir. Bu nedenle, Chainlink (LINK) fiyatları ve MATIC fiyatları şu anda düşebilse de, uzun vadede sağlıklı bir yükseliş eğilimi önceden belirlenmiştir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap