1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Celo, DeFi for the People’ın 0x ortağıdır ve Celo, 0x’e 4,5 milyon ABD doları tahsis etmiştir.

Celo, DeFi for the People’ın 0x ortağıdır ve Celo, 0x’e 4,5 milyon ABD doları tahsis etmiştir.

Celo, DeFi for the People'ın 0x ortağıdır ve Celo, 0x'e 4,5 milyon ABD doları tahsis etmiştir.

br>

0x Labs, İnternet için merkezi olmayan değişim altyapısı oluşturan küresel bir blok zinciri şirketidir.Şirket, Celo blok zincirinde kullanımı ücretsiz 0x API hizmetini başlatmanın yanı sıra, 0x ve Celo’nun da Celo’ya 4,5 ABD doları dağıtmak için işbirliği yaptığını duyurdu. milyon ortak fon sağlandı. Topluluğa ait 0x DAO. Fonlar, CELO’dan 3 milyon ABD doları ve Celo blok zincirinde çalışan 0x tabanlı uygulamalara 6 milyar yeni kullanıcı getirmek için kullanılacak olan ZRX’ten 1,5 milyon ABD dolarını içeriyor.

0x Labs’in kurucu ortağı ve eş CEO’su Will Warren, “DeFi’yi 6 milyar akıllı telefon kullanıcısına 0x tabanlı uygulamaları kullanmaları için getirmek için Celo ile daha yakın çalışmaktan çok mutluyuz. Bu ek 0x ile DAO fonlarıyla, ZRX token sahipleri, 0x’in benimsenmesini teşvik etmek ve dünyada olumlu değişiklikler elde etmek için topluluk fonlarını kullanma konusunda daha fazla güce sahip olacak.”

Celo Ecosystem Growth Direktörü Xochitl Cazador şunları söyledi: “Şu anda dünya çapında milyarlarca mobil öncelikli kullanıcının DeFi’nin avantajlarından yararlanabileceği bir ekosistem inşa ediyoruz.” Celo ağı. Uygulama geliştirme ve benimseme. 0x topluluğu DAO aracılığıyla gerçekten merkezi olmayan DeFi’nin hızlı genişlemesini teşvik etmeye devam etmek için benzer düşünen iki kuruluşu bir araya getiriyor.”

İşletmeler, DeFi uygulamalarına destek sağlamak için 0x API kullanıyor.Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Avalanche, Fantom ve şimdi Celo dahil olmak üzere bu blok zincirler artıyor.

0x API, lansmanından bu yana, 56 milyar ABD dolarından fazla işlem hacmiyle 1.8 milyondan fazla bağımsız tüccar tarafından 22 milyondan fazla işlemi kolaylaştırdı. 0x API, DeFi geliştiricilerinin en önemli şeye, yani ürünlerine odaklanabilmeleri için hızlı ve güvenilir birleştirilmiş DEX likiditesinden yararlanmalarını kolaylaştırır.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap