1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cash App Aralık’tan önce Taproot Bitcoin cüzdanı için destek ekleyecek

Cash App Aralık’tan önce Taproot Bitcoin cüzdanı için destek ekleyecek

Cash App Aralık'tan önce Taproot Bitcoin cüzdanı için destek ekleyecek

Square Inc.’in Cash App’i, 1 Aralık 2021’den önce Taproot özellikli Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) cüzdanları için desteği entegre edecek. Şirket yaptığı açıklamada, ilk önce ana ağ Taproot’un tüm müşterilere tanıtmak için “beklendiği gibi çalıştığını” onaylayacağını söyledi. “

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Cash App, müşterilerinin Taproot yumuşak çatalından eninde sonunda faydalanacağını çünkü şunları içerdiğini belirtti:

  • Gizlilik işlevini artırın.
  • İşlem maliyetlerini azaltın.
  • Daha iyi akıllı sözleşmeler.

Square’in Cash uygulaması, minimum BTC çekme miktarını 0.001 BTC’ye yükseltiyor

Taproot, 14 Kasım 2021’de 709.632 blokta yürürlüğe girdi. Bu yükseltmenin, “Schnorr imzası” olarak adlandırılan kripto para şeması ve Merkel’in Soyut Sözdizimi Ağacı (MAST) konsepti aracılığıyla Bitcoin ağının gizliliğini iyileştirmesi bekleniyor. Bu, Ağustos 2017’de blok zinciri ağı Lightning Network ve Segregated Witness’ı (SegWit) entegre ettiğinden beri Bitcoin ana ağının ilk büyük yükseltmesidir.

Bu yılın Eylül ayında blockchain geliştiricileri, Taproot güncellemelerini destekleyen Bitcoin Core 0.21.1’i piyasaya sürdü. Güncellenmiş sürüm, yeni işlem türlerini tam olarak doğrulamak için yeni sürümün adresini kullanabilir. Daha karmaşık akıllı sözleşme türleri için destek daha sonra görünecek ve bu, Taproot sayesinde Bitcoin Core’da mümkün olacak.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap