1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cardano fiyat analizi: ADA/USD, önceki 1,31 ABD doları destek seviyesine geri döndü-Haberler

Cardano fiyat analizi: ADA/USD, önceki 1,31 ABD doları destek seviyesine geri döndü-Haberler

guncel coin haberleri

Cardano Fiyat Analizi-3 Ocak

Günlük grafiğe göre, ADA piyasası, tokenin hareketli ortalamanın altına düşmesi ve 1,30$’a düşmesiyle düştü.

ADA/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 1,60 Dolar, 1,70 Dolar, 1,80 Dolar

Destek seviyeleri: 1,10 $, 1,00 $, 0,90 $

ADAUSD-günlük grafik

ADA/USD şu anda 1,31 dolardan işlem görüyor çünkü kısa pozisyon tokenin kanalın üst sınırını geçmesini geciktiriyor. Dün Cardano fiyatı 1.39 dolarda daha yüksek dirençle karşılaştı ve ardından açılış fiyatının altına düştü. Bugün Cardano’nun fiyatı %4,28 düştü ve aşağı yönlü momentum güçleniyor olabilir.

Cardano fiyat analizi: ADA fiyatları düşebilir

ADA/USD yazı yazılırken, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görmeye devam ettiği ve günün başlangıcından bu yana %4,28 düştüğü için 1,31 ABD$’dan el değiştirdi. günden güne , Ancak göreceli güç endeksi (14) güneye bakıyor. Gün içi grafiğinde ADA/USD, bir sonraki destek seviyesi olan 1,20$’ın altına düşebilir.

Bununla birlikte, bu alanın altında devam eden bir kırılma, kısa vadeli teknik görünümü daha da kötüleştirebilir ve 1,10 ABD Doları, 1,00 ABD Doları ve 0,90 ABD Doları destek seviyelerine daha fazla düşüşe izin verebilir. Parlak tarafta, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkmak, ani düşüş baskısını hafifletmeye yardımcı olabilir. Fiyat önceki konsolidasyon aralığına dönebilir ve kanalı kırma, sırasıyla 1,60 Dolar, 1,70 Dolar ve 1,80 Dolar direnç seviyelerine ulaşma fırsatına sahip olabilir.

ADA/BTC piyasası: fiyatlar daha da düşebilir

BTC ile karşılaştırıldığında, piyasanın yönü yataydır. Fiyat hala istikrarsız olsa da işlem fiyatı 2871 SAT. Düşük oynaklık 2700 SAT destek seviyesine ve altına ulaşabilir ve bu ay yeni bir düşük seviye yaratabilir. Şimdilik ayılar düşerken ilerleme kaydediyor. Göreceli güç endeksi (14) 50 seviyesinin altına düşebileceğinden, hareket artık yavaştır.

20210404-102.png.webp

ADABTC-günlük grafik

Başka bir deyişle, sinyal hattı 60 seviyesinin üzerine çıkarsa ve token, 3200 SAT ve üzeri potansiyel dirence ulaşmak için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaları geçerse, bir geri tepme meydana gelebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap