1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cardano, en üst sıradaki kripto para geliştirici etkinliğini sergiliyor: Santiment

Cardano, en üst sıradaki kripto para geliştirici etkinliğini sergiliyor: Santiment

guncel coin haberleri

Bir rapora göre, Cardano projesi, daha yüksek kripto para geliştirme çalışmaları açısından kripto para birimi endüstrisinin en üst seviyesini işgal ediyor.

Cardano, kripto para birimi endüstrisinde altıncı sıradaki kripto para birimi projesidir. Cardano blockchain ağı, Proof-of-Stake fikir birliğini inceliyor. Hepimizin bildiği gibi, Cardano projesinin geliştirme ekibi, farklı pazarlama stratejilerinden ziyade kripto para birimi ve blok zinciri ile ilgili geliştirme çalışmalarına adamıştır.

Bir kripto para analiz şirketi olan Santiment, Ethereum, Gnosis, Solana, Polkadot, Cardano ve Kusama gibi kripto para projelerinde kripto para geliştiricilerinin faaliyetlerinin sıralaması hakkında bir rapor yayınladı.

Santiment, Cardano’nun en iyi kripto para birimi projeleri listesinin başında olduğunu buldu. Geçen yıl, Cardano birçok geliştirme çalışması yaptı. Ondan sonra Kusama ve Polkadot ikinci oldu.

Kusama, Polkadot’un üretim öncesi kripto para projesidir.Tıpkı bir test ağı gibi kripto para projelerinde deneyleri teşvik etmek için gerçek bir ekosistem sağlar.

Üçüncü sayıda sadece 3 kripto para projesi var, bunlar Ethereum, Gnosis ve Solana. İlk 20 içinde Cosmos, Elrond, IOTA, Flow, Celo, Chainlink ve Decentraland yer alıyor.

Geliştiricinin kripto para birimi etkinliği, projenin genel GitHub deposu aracılığıyla ölçülür. GitHub şu anda ister kripto para birimi olsun ister kripto para dışı olsun, her kod geliştirici topluluğu için en iyi platformdur.

Kaynak: Santiment

Santiment, tüm geliştirme çalışmalarının kısa vadeli başarı üzerinde hiçbir etkisi olmadığına ve çoğu geliştirme çalışmasının uzun vadeli başarı belirtileri gösterdiğine dikkat çekti.

“(Kripto para geliştirici faaliyeti), proje başarısının ciddi şekilde hafife alınmış bir göstergesi çünkü ekibin bir iş ürünü yaratmaya, özelliklerini her ay iyileştirmeye ve yükseltmeye ve uzun vadeli yol haritasına sadık olmaya kararlı olduğunu gösteriyor.”

Santiment ayrıca raporlarında, GitHub genel dizininde bulunmayan bu kripto para birimi projelerinin tüm geliştirme faaliyetlerini hariç tuttuklarını açıkça belirtti. Çünkü diğer sorunları çözmek için gerçek yol haritasına ek olarak, çoğu kripto para projesi ayrı geliştirme çalışmaları yürütmüştür.

“(Bazı projeler), gerçekten inşa etmeden sadece ne inşa edeceklerini tartışarak geniş geliştirme faaliyetini gösteriyor.”

Ayrıca okuyun: İtalyan özel bankaları Bitcoin alım ve satım hizmetlerine izin verecek

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap