1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cardano (ADA), XRP, Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) 15 kez patlayacak

Cardano (ADA), XRP, Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) 15 kez patlayacak

guncel coin haberleri

2021 boyunca, farklı projelerle birlikte küresel kripto para birimi alanında olağandışı bir ilerleme kaydedildi. Yatırımcılar, yatırım portföylerini farklı projelerle çeşitlendirme fırsatını yakaladılar. Son birkaç yılda, bazı devrimci projelerin yeni zirvelerini ne kadar hızlı üç katına çıkaracağını kimse hayal edemez. Öte yandan, DeFi, NFTs oyunları, Metaverse ve Web3 protokolleri bu yıl yükseliş ivmesiyle gelişti.

Bununla birlikte, kripto para birimi alanı kısa bir soluklanma yaşasa da, kripto para birimi destekçisi Bitboy, Aralık ayında 5 potansiyel kripto para birimi projesini listeledi. Cardano, Ripple, Ethereum, Avalanche ve Solana gibi projelere inanıyor gibi görünüyor. Ayrıca, bir sonraki büyük hamlede yukarıda belirtilen tokenlerin 15 kat artmasını bekliyor.

Cardano (ADA):

Cardano’nun fiyatı 2020’de yaklaşık 0,02 ABD dolarından işlem görecek. Bu yıl sadece iki büyük hamle, bir yıl içinde ilk 5’te yer aldı. Bu nedenle fiyat her toparlanma sonrasında gerekli düzeltmeleri yapmıştır. Ancak, 3.10$’lık yeni bir zirve talep ettikten sonra, ADA fiyatı yeniden keskin bir şekilde yükselmeden önce desteğini güçlendirmiş görünüyor. Her döngünün düzeltme aşaması çok büyüktür. Bununla birlikte, fiyat Cuma günü 1,53 ABD Doları’lık kritik bir atılımla karşı karşıya ve bir sonraki durak kısa vadede 2 ABD Dolarının üzerinde olacak.

Dalgalanma (XRP):

Ripple (XRP), 2017’de Ethereum’un güçlü bir rakibidir. SEC’in XRP’ye açtığı dava, son fiyat gecikmesi için büyük bir gerileme. Destekçi Bitboy varlığa olan güvenini gösterdi. Projenin değerinin düşük olduğunu ve 2022’nin başlarında yaygın davaları temizlemeyi umduğu için yakında gerçek değerine yükseleceğini belirtti. İtibarı ciddi şekilde zarar görmüş olmasına rağmen, altcoin hala 45 milyar ABD dolarından fazla büyük bir piyasa değerine sahip. Ancak yakın gelecekte Ripple, dikkatinize değer karlı projelerden biri olmalıdır.

Ethereum (ETH):

Ethereum (ETH), yüksek gaz ücretleri ve yavaş işlemleri nedeniyle birçok eleştiriyle karşı karşıya kaldı. Ancak bu aksaklıklar, gerçek potansiyeline ulaşmak için ETH fiyatını aşağı çekti. Platformun kurucu ortağı Vitalik Buterin, temel hedefi gaz maliyetlerini azaltmak ve Rollup’lar aracılığıyla hızlı işlemler yapmak olan bir yol haritası verdi. Ek olarak, bu toplamlar, kısa vadede 10.000 $ ‘a kadar bir fiyat artışını tetikleme potansiyeline sahiptir.

Çığ (AVAX):

Avalanche (AVAX), her zaman yeni kar yaratma potansiyeli olan güvenilir projelerden biri olmuştur. AVAX’ın fiyatı yeni zirvelerinde işlem görüyor olsa da, tüm alanın kahramanı, projenin ilk 10’un altında bir yer tutacağına inanıyor. Ayrıca Chainlink, Sushi ve Dai gibi Avalanche tabanlı tokenler dördüncü çeyrekteydi. Ek olarak, platform ana akıma girmek için çok çalışıyor. Platform, Deloitte ile yakın zamanda yaptığı işbirliğinde, hükümetin federal acil durum fonu için uygunluğunu kolayca kanıtlamasına yardımcı olmak için bir girişimde bulundu. Bu nedenle, gelecekte beklentilerin ötesinde patlayabilir.

Solana (SOL):

Solana (SOL), 1 Ocak 2021’de sadece 3 dolardı, bu bir yılda 50 kattan fazla. Proje hala güçlü görünüyor çünkü yakında Ethereum ekosistemi için bir meydan okuma oluşturacak. Ancak, birkaç gün önce, SOL fiyatı 193.1 doları başarıyla geçti. Bir dakika bekleyin, yakında yeni yüksek fiyatını yıl sonunda 270 doların üzerinde bulacak. Ek olarak, analist Bitboy, yıl boyunca yaratılan müteakip yüksek seviyelere rağmen, ekosistemin hala beklentileri aşma yeteneğine sahip olduğunu söyledi.

Genel olarak, çeşitli kripto para projeleri arasındaki şiddetli rekabette, piyasa duyarlılığı potansiyellerini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Projenin temelleri, eğilimleri, piyasa değeri ve işbirliği, bir boğa veya ayı piyasası döngüsünde kâr oranı veya zarar oranında belirleyici bir rol oynayacaktır.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Delma Wilson’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap