1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Cajutel Potansiyel Olarak Etkili İletişim Kuruyor The Motley Fool

Cajutel Potansiyel Olarak Etkili İletişim Kuruyor The Motley Fool

guncel coin haberleri

Cajutel, coğrafi karmaşıklıktan etkilenmeden etkili iletişim kurmayı amaçlayan bir kripto para projesidir. Proje vizyonunun arkasındaki beyinler, Gine-Bissau ve Sierra Leone’de makul bir maliyetle yüksek hızlı internet sağlıyor. Proje boşlukları kapatıyor ve dünyayı daha da yakınlaştırıyor. Uzmanlar, böyle sağlıklı bir strateji ve pazarlama planıyla şirketin potansiyel olarak yerel pazarın ihtiyaçlarını karşılayabileceğine inanıyor. Aslında böyle yenilikçi bir proje, geleceği şekillendirmek için gerçek bir potansiyele sahiptir.

Cajutel’in Milenyum Misyonu var

Cajutel, mobil İnternet için benzeri görülmemiş, zengin özelliklere sahip bir geniş bant hizmet platformu sağlama hedefine kendini adamıştır. Şirket, müşteri tabanını oluştururken şu anda daha fazla mobil kule inşa etmek için çalışıyor.

Kaynak: TheCoinRepublic

– reklamını yap-

Projenin arkasındaki ekip, diğer telekom servis sağlayıcıları gibi hata yapmamak için elinden geleni yaptı. Bu nedenle, CAJ, gerekli talebi karşılamak için sayılarını sürekli olarak artırmaktadır.

Batı Afrika genelinde ağ frekans bantları

Bugün dünya teknolojik ilerlemeye doğru ilerlerken blok zinciri, yapay zeka ve kuantum hesaplama gibi yeniliklere tanık olabiliriz. Ancak teknolojinin hayatımızın rahatlığı için temel bir gereklilik haline geldiği Batı Afrika ülkelerinde hala internet var. Bölgedeki çoğu ülkede 2G ağları yok.

Güçlü yüksek hızlı internet yatırım tavsiyesi niteliğindedirKaynak: Pixabay

Bu ülkelerin ihtiyaçlarına göre CAJ ve deneyimli ekibi, daha ucuz internet sağlamak için bir girişimde bulundu.

Proje yerel pazarın ihtiyaçlarını nasıl karşılayacak?

Projenin whitepaper’ına göre Cajutel’in sağlıklı bir pazarlama planına sahip olduğu gözlemlendi. Hız, kullanılabilirlik ve hizmet kalitesi gibi özellikler, şirketin pazarda kendisini farklılaştırmasına yardımcı olacaktır.

Mevcut durumda, projelerin gelişmesi için mükemmel bir yol sağlayan piyasada yalnızca daha zayıf oyuncular var. Cajutel’in arkasındaki yönetime göre, projeleri piyasada fırtınalar koparabilir.

Ağ kurmak zordur

Cajutel’in arkasındaki ekibin başlamayı seçtiği ülke Batı Afrika’ydı. Coğrafyaya bağlı olarak, ağ kuleleri ve frekans bantları inşa etmek zor kabul edilir.

Andreas Flink’e göre şirket, ülkeleri İnternet üzerinden bağlamak için mevcut bazı kabloları ve güneş enerjisi sistemlerini kullanacak. Böyle bir strateji, üç ülkede siber kuleler inşa etme gibi göz korkutucu bir görevi yerine getirmelerine yardımcı oldu.

CAJ, ABD’de AOL’den 10 kat daha hızlı gelişti

İletişim şirketi, bu tür hizmetleri arayan yeni müşteriler çekmeye başladı. Bu durumda, kripto para birimi alanındaki uzmanlar, şirketin büyümesini AOL’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki büyümesiyle karşılaştırdı.

Ancak, daha geniş kullanılabilirlik nedeniyle, Cajutel’in hızlı büyümesinin AOL’nin on katı olduğuna inanılıyor.

CAJ jetonları hisse görevi görür

Cajutel, hedeflerine ulaşmak için para toplamak için CAJ kripto para birimini kullanıyor. Hisse senetlerine benzer şekilde, token sahipleri temettü alacaklar. Daha sonra, ülkedeki zayıf bankacılık altyapısı nedeniyle ekip, fonların bir şubeden diğerine taşınmasına yardımcı olmak için daha fazla token çıkarmayı planlıyor.

cajutel fiyat sirkülasyon arz toplam arz cari fiyat modern bir şekilde bağlanabilirlikKaynak: TheCoinRepublic

Şebeke kulesinin inşaatının tamamlanmasıyla ekip, hizmetlerini kolaylaştırmaya da başladığını duyurdu. Bu nedenle, token sahipleri yakında temettü almaya başlayacak. Buna karşılık, piyasada daha az rekabet olduğu için şirketin operasyonları karlı olacaktır. Söz verildiği gibi, tüm token sahipleri, ellerinde bulundurdukları her bir token için 1.000$ alacaklar.

1,7 milyar nüfuslu ülke, okuryazarlık oranı, kişi başına düşen GSYİH ve İnsani Gelişme Endeksi açısından hala geride. Cajutel’in önerdiği çözüm, potansiyel olarak tüm ülkelerin sorunlarını çözecek gibi görünüyor.

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından THECOINREPUBLIC’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Ahtesham Anis’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap