1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bybit, “Deposit Blast-Off”u yeniden açar ve 3.000$’a kadar ödül alabilir

Bybit, “Deposit Blast-Off”u yeniden açar ve 3.000$’a kadar ödül alabilir

guncel coin haberleri

Açıklama: Bu sponsorlu bir gönderidir. Okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce daha fazla araştırma yapmaya teşvik edilir. Daha fazla bilgi edinin>

Kripto para borsası Bybit, borsasında para yatıran ve ticaret yapan kullanıcıları ödüllendirir. “Depozito Tasfiyesi” adlı bu promosyon şu anda devam ediyor ve 3 Ocak 2021’e kadar sürecek – henüz ilk para yatırmalarını yapmamış yeni ve mevcut kullanıcıları 3.000$’a varan bir bonusla ödüllendirmek için.

Kayıttan sonra, kullanıcıların ödülleri hesaplarken dikkate alabilmeleri için tüm para yatırma işlemlerini 7 gün içinde tamamlamaları gerekir. Bu zaman diliminden sonra yapılan para yatırma işlemleri, ödüllerin hesaplanmasında dikkate alınmayacaktır.

Örneğin, kullanıcının etkinliğe kaydolduktan sonraki 7 gün içindeki ilk depozitosu 5.000 USD değerinde BTC ve 1.000 USD değerinde ETH içeriyorsa, toplam uygun depozito 6.000 USD’dir. Kullanıcılar bu nedenle 180 USDT bonusu ve 10 USDT kuponu alacaklardır.

Depozito için uygun varlıkların listesi: BTC, ETH, BIT, USDT, XRP, DOGE, DOT, EOS, LTC, XLM, AAVE, AXS, CHZ, COMP, DYDX, LINK, MANA, MKR, SUSHI, UNI, Yifei.

Yeniden doldurma etkinliği için bazı önlemler vardır: tüm ödüller, uygun kullanıcılar yeniden şarj ettikten sonra 15 iş günü içinde dağıtılacaktır. Kullanıcılar, bonuslar ve kuponlar verilene kadar yatırılan tüm fonların hesaplarında kalmasını sağlamalıdır.

Uygun mevduatlar, bir Bybit hesabından diğerine aktarılan varlıkları veya herhangi bir bonus veya kupon biçimini içermez.

Ayrıca, Bybit kuponları sadece kalıcı sözleşmeler ve vadeli işlem sözleşmeleri için kullanılabilir, spot işlemler için kullanılamaz.

Başlamak için buraya tıklayın.

Yayınlandığı kategori: Exchange, sponsorlu

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap