1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bu nedenle, Poligon’un (MATIC) fiyatı 2021’de EOY’den önce 3,5 dolara ulaşabilir.

Bu nedenle, Poligon’un (MATIC) fiyatı 2021’de EOY’den önce 3,5 dolara ulaşabilir.

guncel coin haberleri

Poligon fiyatları şu anda aşırı derecede yükseliş eğilimi gösteriyor çünkü uzun süredir önemli bir yukarı yönlü yörüngeyi koruyorlar. Baskın kripto para birimi dar bir aralıkta dalgalandı ve diğer varlıkların yeni zirvelere yükselmesinin yolunu açtı. MATIC fiyatı bu fırsattan hızla yararlandı ve şu anda mevcut en yüksek seviyeyi kırıyor ve 3 dolarlık dönüm noktasına doğru ilerliyor.

Şu anda MATIC’in fiyatı çok kritik bir aşamada. Güçlü bir şekilde sürdürülemezse, varlık reddedilebilir. Varlık mevcut yeni zirvesine çok yakın ve kilit direnç alanlarını kırmak için mücadele ediyor.

Belki de alım baskısının olmaması nedeniyle fiyat gerekli desteği alamadı. Ancak kısa vadede satışlar artıyor gibi görünüyor. Bu nedenle, yaklaşan eğilim biraz belirsiz.

Poligon (MATIC) fiyat analizi

Saatlik grafik, varlığın kapalı alanı yeniden test etmek için küçük bir düzeltme aşamasından geçebileceğini gösterir. Satışlar son birkaç saat içinde arttığından, alıcılar da pasif kaldı. Ancak daire içindeki seviye çok önemlidir çünkü her iki ihtimal de karşımıza çıkacaktır.

MATIC fiyatı bu seviyelerde kalırsa bir süre daha konsolide olabilir. Sonunda, minimum kesim fiyatı 3 dolardı. Fiyat korunamazsa, 2,18 dolar civarındaki yerel dirence önemli ölçüde geri çekilebilir.

Bununla birlikte, son fiyat ayarlamasında aşırı bir yükseliş ivmesi kazandığı için MATIC’in fiyatında aşağı yönlü bir düşüş olası görünmüyor. Bu nedenle, varlık hafif bir düzeltme ile karşı karşıya kalsa bile, büyük bir boğa piyasasına sahip olma olasılığı daha yüksek görünüyor.

Öte yandan, varlık yeni zirvesine çok yakın olduğundan ve trendin tersine dönme olasılığı her zaman bu seviyelerde gezindiğinden, şimdiye kadar bu biraz riskli bir işlem olabilir.

Ayrıca okuyun: Solana’nın en iyi emeklilik planı olması bekleniyor, EOY’de SOL fiyatı 300$’a ulaşacak mı?

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap