1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bu Fib seviyelerini kırarsa Solana (SOL) fiyatı 2022’de 1270 doları bulacak

Bu Fib seviyelerini kırarsa Solana (SOL) fiyatı 2022’de 1270 doları bulacak

guncel coin haberleri

115 ile 140 dolar arasındaki talep alanını tekrar ziyaret ettikten sonra, SOL önemli Fibonacci seviyelerinin üzerine çıkmaya hazırlanıyor. İlginç bir şekilde, altcoinin aynı bölgedeki düzeltmesi bir haftadan fazla uzadı ve güçlü bir konsolidasyon aşamasına işaret ediyor. Ancak bu ayak sesleri, mevcut esnekliğin yakında fiyat hareketini yönlendireceğini doğruluyor.

Solana fiyatının %600 artması bekleniyor

Solana’nın fiyat döngüsü, Ethereum’un döngüsünü taklit ediyor gibi görünüyor. Mevcut SOL döngüsü, ETH’nin 2018’den 2020’ye kadar olan fiyat hareketine benzer. Yıldız altcoin, 3.618 fib seviyesinin net bir şekilde kırılmasının ardından %600’den fazla artarak 4.618 fib seviyesine ulaştı. SOL taklit etmeye devam ederse, 3.618’de bir kırılma, altcoinin 2022’de 1.270 dolara yükselmesini tetikleyecektir.

Ek olarak, SOL’un büyümesi yaklaşıyor ve hatta Ethereum’un insan sermayesini geride bırakıyor gibi görünüyor. Platform, güvenilir bir maliyetle daha hızlı işlemleri kolaylaştırdığından ekosistem umut verici görünüyor. Bugüne kadar yıldız altcoinin toplam işlem sayısı 1,07 milyarı aştı, Solana ise 15 milyardan fazla işlemi tamamladı.

Solana, 2021’in başından bu yana, Ethereum’a kıyasla yıllık %10,000 artışla vahşi bir oynaklık gösterdi. Bununla birlikte, gelişmekte olan platformların karşılaştığı tek zorluk, üzerinde çalıştıkları fikir birliği mekanizmalarıyla ilgili sorunları ele almaktır.İşe yararsa 2022’de 1.000 $ işareti kaçınılmaz

Genel olarak, mevcut konsolidasyon bozulursa, SOL fiyatının %12 artışla 175$’ı yeniden test etmesi ve onu 3.618 Fibonacci seviyesine yaklaştırması bekleniyor. SOL platformundaki NFT patlamasının önümüzdeki günlerde fiyat hareketini daha da artırması bekleniyor. Ethereum’a kıyasla hızlı bir şekilde düşerse, alt destekte 115 ile 140 dolar arasında dengelenecektir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Elena R’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap