İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bu 19. yüzyıl oyun şirketi NFT serisini piyasaya sürüyor

Bu 19. yüzyıl oyun şirketi NFT serisini piyasaya sürüyor

guncel coin haberleri

1885 yılında kurulan bir şirketin blockchain alanına gireceğine kim inanır? Oyun markası üreticisi Bicycle, 9 Aralık’ta NFT pazarı Kolectiv’de “Genesis Collection” adlı ilk NFT serisini piyasaya sürdü.

Stefaan Merckx, “Bicycle’da, 135 yıldır oyun kartlarının ön saflarında yer alan geleneksel bir markayız. Bu NFT’nin piyasaya sürülmesi tarihimizde özel bir anı işaret ediyor. Gelenek ve yenilik arasındaki boşluğu kapatıyoruz,” dedi. Bike’ın CEO’su.

Bisikletin “Genesis Serisi”

Genesis serisinin arkasındaki sanatçı Adrian Valenzuela’dır, tasarımı benzersizdir. Bisiklet kartının ilk kısmı farklı günlerde 10’dan As’a (örneğin 10, J, Q, K, As) düşürülecek.Palyaço bisikletin Twitter hesabına göre rastgele toplam 24 NFT kartı düşürecek. . Bu ilk damla, Genesis Koleksiyonunun “Benzersiz Koleksiyonu” olarak adlandırıldı.

10 Aralık itibariyle, NFT market Kolective’de, aşağıda gösterildiği gibi, başlangıç ​​teklifi olarak 0,5 ETH ile 10’dan Maça Ası’na kadar kartlar var:

Bicycle’a göre, seri size özel etkinliklere erişim, ön satışlar ve Bicycle’ın özel üyelik programı gibi gelecekteki Bicycle NFT düşüşlerinin beyaz listeleri gibi bazı avantajlar getirecek. Ayrıca ana gelirin ikincil piyasada ikincil satışlardan ziyade birincil satışlardan geleceğini belirttiler.

16 Aralık’ta ne olacak?

16 Aralık’ta Genesis serisinin bir başka bölümü daha yapılacak.Bicycle 8.008 adet satacak ve her NFT’nin farklı bir animasyon kartı sahibi olacak. Dizinin ikinci bölümü “ana dizi” olarak adlandırılır. Her bir öğenin fiyatı 0,08 ETH’dir ve ABD doları cinsinden ödeme yapmak için Shopify eklentisini kullanmayı seçebilirsiniz.

Bicycle’dan Ann Viaene şunları söyledi: “NFT’nin piyasaya sürülmesi, biz yenilik yapmaya devam ederken Bicycle’ın başkaları için trende nasıl öncülük ettiğini gösteriyor. Kartlarımızı daha yeni bir nesil haline getiren yeni araçları tanıtmanın yanı sıra.” Pazarlamadan Sorumlu Başkan.

Bicycle NFT dünyasına girerken Adidas ve Ubisoft gibi şirketlere katılarak NFT alanında yeni kişiler haline geldiler.

Bu yılın son günlerine girmiş bulunuyoruz.Blockchain alanında oldukça iyi bir yıl.NFT’nin ilk benimsenmelerinden biri olarak hatırlanacak.Gelecekteki NFT dünyasına birçok 19. yüzyıl şirketinin de katılmasını umuyoruz. .

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap