İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Boyner Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Boyner Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numaraları

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Boyner Müşteri Hizmetleri

Boyner Cem Boyner tarafından hayata geçirilen öncü giyim mağazalarından bir tanesidir. Boyner kullanan müşteri sayısı alışveriş çılgınlığının artması sebebiyle son zamanlarda ciddi derecede artış göstermiştir. Boyner Türkiye’de büyük alışveriş merkezlerinde (Ankamall, Forum İstanbul, Cevahir, Nautilus, Cepa Alışveriş Merkezi, Meydan) şubeleri bulunan büyük bir mağazadır. Antalya, Kayseri ve İzmir gibi birbirinden çok farklı şehirlerde bile Boyner şubesi görmeniz mümkündür.

 Boyner müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 29 67 üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Boyner müşteriline farklı iletişim kanalları üzerinden iletişime geçme imkanı sunmaktadır. Tüm şikayetlerinizi info@boyner.com.tr mail adresi üzerinden ileterek Boyner yetkililerine ulaşma imkanınız bulunur.

Boyner Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Boyner müşteri hizmetleri telefon numarası 444 29 67’dir. Boyner müşteri hizmetleri müşterilerine 09:00- 22:00 arası hizmet vermektedir.

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Boyner müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 444 29 67 numaralı Boyner müşteri hizmetleri çağrı merkezini aramanız gerekir. Boyner müşteri hizmetleri temsilcisine robotun kısa soruları ardından kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • Önce 444 29 67 numaralı Boyner müşteri hizmetlerini arayın.
  • Sonrasında 4 rakamını tuşlayın.
  • Telesekreterin kısa bilgilendirmesinden sonra, Boyner müşteri temsilcisine ulaşacaksınız.

Boyner Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nasıl?

Boyner müşteri hizmetleri çalışma saatler 09:00 ve 22:00 arasındadır. Bu çalışma saatleri dışarısında Boyner müşteri hizmetlerine ulaşmak için info@boyner.com.tr Boyner mail adresini kullanabilirsiniz.

Boyner Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

Boyner sitesi üzerinden her ürünü iade etmeniz mümkündür. Bunun için Boyner hesabınıza ulaşarak siparişlerim kısmından iade etmek istediğiniz ürünü seçin. Ardından size gösterilen kısa soruları cevaplayarak iade kodu ile Yurtiçi Kargo şubesinden iade işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İade ettiğiniz tutar bankanınız iade politikasına bağlı olarak 7 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır.

Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?
Boyner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Boyner Şikayet Hattı Numarası Kaçtır?

Boyner ile ilgili tüm şikayetlerinizi 444 29 67 numaralı Boyner müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden iletebilirsiniz. Farklı bir iletişim kanalından iletişime geçmek içinse info@boyner.com.tr Boyner mail adresini kullanabilirsiniz. Şikayetiniz çalışma saatleri içerisinde Boyner yetkilileri tarafından cevaplanacaktır.

Boyner Canlı Destek Hattına Nasıl Bağlanırım?

Boyner’in canlı destek hattı bulunmamaktadır. Tüm iletişim kanalları olarak 444 29 67 çağrı merkezi, info@boyner.com.tr mail adresi ve Boyner sitesinde bulunan bize ulaşın seçeneklerini kullanmaktadırlar.(1)

 

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap