1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Boring Ape Yacht Club, OpenSea’yi günlük satışları ikiye katladı

Boring Ape Yacht Club, OpenSea’yi günlük satışları ikiye katladı

Boring Ape Yacht Club, OpenSea'yi günlük satışları ikiye katladı


Bugünün popüler konuları 11:32 10 10

Dün, OpenSea’nin NFT pazarındaki günlük satışları beş haftanın en yüksek seviyesi olan 117,8 milyon ABD Dolarına ulaştı.

Sürükleyici faktörlerden biri, Bored Ape Yacht Club serisi NFT satışlarının on kat artmasıdır.

CryptoSlam’e göre, dün 14 Kasım’da bir tüccar, NFT ile “sıkıcı maymunu” temsil eden, bir gün önce 17.45 milyon ABD Doları, bir gün önce 23.06 milyon ABD Doları ve iki gün önce de 12.41 milyon ABD Doları değerinde bir işlem yaptı. Eylül ve Ekim ayları arasında bu rakam nadiren 5 milyon doları aşıyor.

Mutant Ape Yacht Club’ın NFT’lerin mutant maymun serisine olan ilginin de arttığını belirtmekte fayda var. Geçen yıl 14 Kasım’da bu tokenlerin satışı 20.49 milyona yükseldi ve 13 Kasım’da 18.35 milyon oldu. Eylül ortasından bu yana, sayı 1 ila 2 milyon arasında dalgalanarak 3 milyon sınırını üç kez aştı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

11 Kasım’da plak şirketi Universal Music Group, Kingship adlı Gorillaz tarzı bir metaverse yaratıldığını duyurdu.

12 Kasım’da hip-hop yapımcısı Timbaland da “sıkıcı maymunlar”a dayalı bir avatar yaratmayı planladığını duyurdu. Bu projede müzik ve animasyon üretecek olan Ape-In Productions’ı yarattı. Şirket ilk single’ı NFT’yi 17 Kasım’da yayınlayacak.

13 Kasım’da Yuga Labs’ın Bored Ape Yat Kulübü’nün kurucusu, Monkey’in Amerika Birleşik Devletleri’nde “kripto para birimi, çevrimiçi oyunlar, çevrimiçi platform ve blok zincir yazılım geliştirme” için ticari marka tescili için başvuruda bulundu.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap