1. Ana Sayfa
  2. Kredi Kartları
  3. Bonus Flaş Nedir? Ne İşe Yarar?

Bonus Flaş Nedir? Ne İşe Yarar?

Bonus Flaş Nedir

Bonus Flaş nedir diye merak ediyorsanız, içeriğimize göz atabilirsiniz. Aldığı yüksek ücretler ve faiz oranlarını zaman zaman kullanıcıya bir artı katmak üzerine çalışmalar ile ortaya koyan Garanti Bankası yine yeni bir uygulama ile aramızda. Bonus Kart kullanımını arttırma hedefi ile ortaya çıkan uygulamanın adı “Bonus Flaş”. Uygulama hem android hem de ios işletim sistemine sahip tüm telefonlara yüklenebiliyor. Herhangi bir hesap oluşturma gerektirmeyen uygulamaya kredi kartı bilgileri ile kolayca girilip bonus kazanılabilecek kampanyalara katılım sağlanabiliyor.

Bonus Flaş Nedir?

Bonus Flaş uygulamasıyla tüm aktif kampanyaları görebilirsiniz. Ayrıca kampanya takip sekmesi ile katılım sağladığınız kampanyaları ve kalan kampanya sürelerini görebilirsiniz. Kolayca market alışverişlerine uygun kampanyaları bulabilirsiniz. Çok basit olarak hazırlanan uygulama ile ekstre, kart borcu son ödeme tarihi gibi bilgilere kolayca ulaşabilir ve ödemeler yapabilirsiniz.Bonus Flaş Nedir? Tam Olarak Ne İşe Yarar?

Bonus Flaş’a Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bonus flaş uygulaması Garanti Bankası tarafından geliştirilen bir uygulama olduğu için bonus kredi kart numarası ve şifresi ile kolayca katılım sağlayabilirsiniz. Özel bir hesap oluşturulmasına gerek kalmadan kart bilgilerine ulaşıp, daha fazla bonus kazanmanıza yardımcı olacak tüm kart kampanyalarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bonus Flaş Nedir
Bonus Flaş Nedir

Peki Garanti Cep Şubesinden Farkı Ne?

Bonus Flaş uygulaması, cep şubesine göre daha basit ve daha fazla kullanıcı elde etme amacıyla hazırlanmış. Cep şubesinde yapabileceğiniz işlemlerden sadece kart bilgilerine ulaşım ve kart borcu ödeme seçeneklerini bulabileceğiniz Bonus Flaş’ın asıl amacı, Bonus Kart ve Bonus Kart kampanyalarına daha fazla katılım sağlamak olduğu ortada.

Bonus Flaş ? iGaranti?

iGaranti daha önce Garanti Bankası tarafından Finansbank’ın Enpara.com uygulamasına rakip olarak oluşturulduğu söylenebilecek bir uygulamadır. iGaranti ile Garanti Bankası cep şubesi büyük benzerlik gösterir. Fakat kullanım açısından kullanıcıya sunduğu kampanyalar dışında hiçbir kolaylık sağlamaz. Görünen o ki iGaranti uygulaması ile istediği kullanıcı kitlesine ulaşamayan Garanti Bankası yeni ve daha basit bir uygulama hazırlayarak daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedeflemekte.

Son Olarak

Anlaşılan Garanti Bankası, Bonus Flaş uygulaması ile mobil pazarda fırsatlarını daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı amaçlıyor. Bonuş Flaş kısa süre önce büyük bir reklam faaliyeti ile piyasaya giren ve birçok markanın kampanyalarını kullanıcıya ulaştıran Hopi’ye rakip olmak düşüncesiyle oluşturulmuşa benziyor. Hopi’ye rakip olmak yolunda daha çok yol gitmesi gereken Bonus Flaş, sadece Bonus Kart kampanyaları üzerine kurulmuş olmasıyla kullanıcıyı kısıtlıyor. Fakat belli aralıklarla kontrol edip uygun bulunan kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz. İlk kayıtta kullanıcılara 100 TL ve üzeri alışveriş şartı ile 20 TL bonus hediye eden uygulamayı denemek için hemen yükleyin!

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap