1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Boğalar Ethereum’u geçti ve toparlandı.Ethereum’un fiyatı EOY’den önce 5.000 doları geçecek mi?

Boğalar Ethereum’u geçti ve toparlandı.Ethereum’un fiyatı EOY’den önce 5.000 doları geçecek mi?

guncel coin haberleri

Son satış, Ethereum fiyatını 3.600 dolara kadar düşürdü ve şu anda çok sayıda satın alma toparlanmayı hızlandırdı. Şu anda, toparlanma bir kez daha 4.000 doların üzerinde bir seviyede kilitlendi, ancak boğalar henüz girmedi. Boğalar toparlanmayı geçtiğinde, varlığın yakın vadeli hedef olan 5.000$’a ulaşmak için 10 kat artması bekleniyor ve 2021’in sonundan önce yaklaşık 4.800$’lık yeni bir zirveyi geçebilir.

Ethereum fiyat tahmini

Ethereum, önceki günün ticaretinde derin bir kuyuda kapana kısıldı ve sonraki saatlerde 3.600 dolara çok yakın bir düşük seviyeye düştü. Bununla birlikte, övünen satın alma fırsatından yararlandılar ve hızlı bir şekilde indirimli fiyattan bir miktar ETH aldılar. O zamandan beri, varlık ciddi bir yükseliş eğilimi gördü. Bu nedenle, yükseliş eğilimi devam ediyor ve ETH fiyatı nihayet zorunlu direnç seviyesini kırıyor ve bu seviyenin üzerinde kalıyor.

  • Ralli, düşüş eğilimini tersine çevirdiğinden ve diğer tüm düşüşleri dengelediğinden, Ethereum fiyatı önemli bir yükseliş eğilimini sürdürdü.
  • ETH fiyatı, 4.000 doların altındaki kilit direncin altına düştü, ancak iyi bir şekilde toparlandı.
  • Yükseliş trendinde, düşüş eğilimi olasılığı tamamen göz ardı edilemez çünkü boğalar ve ayılar arasındaki zorlu savaşa tanık olunmuştur.
  • Öte yandan, fiyatlar düşen bir takoz içinde hareket ettiğinden, bu genellikle keskin bir yükseliş eğilimine yol açar ve dolayısıyla aynı zamanda bir yükseliş durumu gösterir.
  • Varlık, zirveye ulaşana kadar birkaç kez düşmeye devam edebilir ve sonunda büyük bir geri tepme için bir kalçayı yükseltebilir.
  • Varlık fiyatları zirveye ulaştığında, boğaların fiyatı 5.000 dolara çıkarmak için halka girebileceği zaman bu olacak.

Genel olarak, düşüş haberleri tüm kripto para piyasasını düşüşe geçirirken, yükseliş haberleri onları derin kuyudan yukarı itiyor. Halihazırda dış faktörler ağırlıklı olarak kripto para varlıklarını, özellikle Bitcoin fiyatını etkilediğinden, kripto para alanında da benzer bir yapı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, Ethereum (ETH) fiyatı da önceden belirlenmiş olabilir, ancak hafif bir düzeltmeden sonra.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap