1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. BlockchainSpace, lonca altyapısını ve 650.000’den fazla oyuncu ağını sanal alana getiriyor

BlockchainSpace, lonca altyapısını ve 650.000’den fazla oyuncu ağını sanal alana getiriyor

BlockchainSpace, lonca altyapısını ve 650.000'den fazla oyuncu ağını sanal alana getiriyor

BlockchainSpace, lonca altyapısını ve 650.000'den fazla oyuncu ağını sanal alana getiriyor

Singapur, Singapur, 10 Aralık 2021: BlockchainSpace, The Sandbox ile önemli bir ortaklığı duyurmaktan memnuniyet duyar. İşbirliği çabasının bir parçası olarak BlockchainSpace, 2.600 loncasını ve 680.000 oyuncusunu sandbox tarafından oluşturulan sanal dünyaya bağladı. NFT oyunları için topluluğu genişletme yeteneğinin nasıl giderek daha önemli hale geleceğine dair geçerli bir örnek olarak hizmet edecek.

BlockchainSpace, kendisini meta evrenin lonca merkezi olarak konumlandırıyor. Sanal dünya, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanı birbirine bağlayarak sosyalleşmelerine, oyun oynamalarına ve birlikte eğlencenin tadını çıkarmalarına olanak tanıyacak. Ayrıca oyuncular, en iyi deneyimi sağlamak için yüksek düzeyde ölçeklenebilir teknoloji gerektiren gruplar veya loncalar oluşturabilir.

BlockchainSpace, gerekli altyapı ve ölçeklenebilir teknolojinin sağlayıcısıdır. The Sandbox ile işbirliği yaparak ekip, bu gelişen sanal dünyaya 2.600 lonca ve 680.000 oyuncu getirecek. Ayrıca, topluluk oluşturmaya ve içerik oluşturmaya yönelik kanıtlanmış bağlılık, bugün piyasadaki en önemli meta-evren projelerinden birinin ana içeriği olacaktır.

Akademiler çözümü aracılığıyla, yerel NFT oyunları, kullanıcı büyümesini teşvik etmek ve daha geniş bir çekicilik kazanmak için bir platform oluşturabilir. Daha da önemlisi, bu platformlar, etkileşimleri izlemek ve tüm dünyadaki yüksek performanslı bir ağ aracılığıyla oyuncuları birbirine bağlamak için Blockchain Space’in lonca altyapısından yararlanacak.

The Sandbox ve Blockchain Space arasındaki işbirliği beklenmedik değil. Bu yılın başlarında, her iki takım da kendilerini Filipinli bir topluluk oluşturmaya adadılar, bir voksel NFT sanat yarışması düzenlediler ve Filipinler için özel olarak oluşturulmuş bir sandbox’ta ilk arazi deneyimini yarattılar.

Bu deneyim, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok ayrıntılıdır:

  • Kalesas ve cip sürme.
  • Geniş flora ve fauna alanını keşfedin.
  • Tarihi kostümler giyiyor.

Tüm voksel varlıklarına yaklaşan PINASining aracılığıyla erişilebilir: Sandbox’ta Filipinler NFT koleksiyonunu keşfedin.

Güncellenmiş ortaklık, sandbox’a daha fazla lonca ve oyuncu getirmeye odaklanacak. Ayrıca, Blockchain Space’in lonca altyapısının ve ağının ve projenin sandbox seviyesine nasıl ölçeklendiğinin değerli bir vitrinidir. NFT oyunları için topluluğu genişletmek, meta-evrenin çekiciliğini oluşturmanın ve genişletmenin önemli bir yönüdür.

Blockchain alanı hakkında

BlockchainSpace, oyunlardan kazanılan loncaların meta evrende genişlemesini sağlar. Oyun topluluğunun yeteneklerini geliştirmek için araçlar oluşturuyoruz ve oyunlardaki ekonomik fırsatları belirlemek için akademiler işletiyoruz. Amacımız, gerekli dijital araçları ve finansmanı sağlayarak yeni nesil oyuncuları ve lonca sahiplerini başarılı girişimciler olmaya teşvik etmektir.

En son gelişmeler hakkında bilgi edinmek için Blockchain Space’i sosyal medyada takip edin.

Web sitesi | Twitter | Orta | gitbook | Bir sayfa | Anlaşmazlık | Telgraf | Facebook

Sandbox hakkında

Sandbox, yaratıcıların voksel varlıklarını ve oyun deneyimini Ethereum blok zincirinde paylaşabilecekleri ve bundan kar edebilecekleri, merkezi olmayan, topluluk odaklı bir oyun ekosistemidir.

The Sandbox’ın VoxEdit ve Game Maker gibi ücretsiz yazılımını kullanarak oyuncular, sanatçılar ve oyun tasarımcıları kendileri için oyunlar, dioramalar ve sanat galerileri gibi varlıklar ve deneyimler oluşturabilir ve bunları başkalarıyla paylaşabilir. Bunlar, içerik oluşturucular için pasif gelir elde etmek için paraya çevrilebilir.

İlgili kişi

  • Peter Ying
  • Peter@blockchainspace.asia

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile IHODL’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap