1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitsgap’ten hepsi bir arada işlem otomasyonu çözümü – TokenPost

Bitsgap’ten hepsi bir arada işlem otomasyonu çözümü – TokenPost

guncel coin haberleri

Manuel kripto para ticareti zor ve tehlikeli bir iştir. Sadece dikkate alınması gereken dik bir öğrenme eğrisi olmakla kalmaz, aynı zamanda tüccarlar genellikle önlenebilir hatalar yapar. Ayrıca, ticaretin karar verme kısmı çok önemlidir ve otomatik araçlar bu alanda popülerlik kazanmaktadır.

Manuel kripto para ticaretinin dezavantajları

Kripto para ticareti ile ilgilenenler, yüksek bir öğrenme eğrisi ile karşı karşıya kalacaklar. Bu karmaşık piyasalar bazı fırsatlar ve bazı riskler sunar, ancak herkes bunlardan memnun değildir. Her tüccarın kararının bir etkisi vardır ve daha iyi veya daha kötü için hızlı bir karar vermek çok önemlidir. Ne yazık ki, binlerce piyasa ve ticaret çifti mevcut olduğundan, bunu söylemek yapmaktan daha kolay.

Bitcoin dünyasında manuel ticaret riskli bir iştir. Piyasa koşulları her an değişebilir ve tüccarlar her zaman en iyi seçimleri en iyi zamanda yapmayabilir. Ayrıca, değerlendirilecek çok fazla veri var ve teknik analizden sonra bile piyasa koşulları son sonuçları geçersiz kılabilir. Sonuç olarak, tüccarların kazanmak yerine para kaybetmesi çok yaygındır.

Daha da kötüsü, büyük miktarda para kaybeden tüccarların korku hikayeleri de var. İngiltere merkezli bir tüccar, maliyetli bir hata nedeniyle kısa süre önce manuel ticarette yaklaşık 300.000 dolar kaybetti: değişen piyasa trendlerini doğru bir şekilde kavrayamamak. Uzun vadeli sağlam bir para kazanma yöntemi olsa da, tek gereken hızlı bir düşüş dönüşü ve bir tüccarın hesabını tamamen temizlemek için stop-loss emirleri vermeyi yok saymaktır.

Reklam&nbsp &nbsp

Elle ticaret yaparken hata yapmak doğaldır. Kullanıcılar, farklı emir türleri, piyasa koşulları, portföy yeniden dengeleme, likiditeyi doğru zamanda serbest bırakma ve daha fazlası gibi giderek artan sayıda faktörü değerlendirmelidir. Tüm bu ayrıntıları manuel olarak ele almak neredeyse imkansızdır ve kullanıcı üzerinde çok fazla zihinsel stres yaratır. Otomatik çözümlerin dünya çapındaki kripto para birimi tüccarları arasında popülerlik kazanmasına şaşmamalı.

Para kaybetmekten nasıl kaçınılır?

Kripto para ticaretini otomatikleştirmenin birden fazla yolu olsa da, Bitsgap’in yaklaşımı tüm kutuları işaretliyor. Değişimin ön ucu donsa bile, otomasyon, bulut tabanlı yardım ve garantili sipariş yürütme arasında bir karışım sağlar. Bu son nokta özellikle önemlidir çünkü bir değiş tokuşun arka ucu genellikle kullanıcı arayüzü aşırı yüklenmiş olsa bile çalışmaya devam eder.

Izgara tabanlı olarak çalışan robotlar, Bitsgap’in otomasyon özelliklerine erişebilir. Kullanıcılar tercih ettikleri şebekeyi (veya ticaret aralığını) seçebilir ve bot daha ucuza satın alıp daha fazla satacaktır. Her pazar, ne kadar küçük olursa olsun, kârlı olma potansiyeline sahiptir. İnsanlar bu küçük fiyat boşluklarını zamanında kontrol edecek kadar hızlı değil, bu nedenle manuel ticaret bu tutarlı mütevazı getirileri sağlamayacaktır.

Ayrıca Bitsgap çözümlerine herhangi bir cihazdan erişilebilir. İster bilgisayar, cep telefonu, tablet veya internete bağlı başka bir cihazda işlem yapılsın, emir kullanıcı adına gerçekleştirilecektir. Bu robotlar haftanın 7 günü 24 saat çalışarak siz uyurken size gerekli olan huzuru sağlar.

Emir yürütme açısından, bir takas kesintisi, robotun piyasa koşullarını ele alışını etkilemeyecektir. Ön uç aşırı kalabalık ve donmuş olsa bile, borsanın arka ucu genellikle her zaman çalışır durumda. Bitsgap, operasyonel tutarlılığı koruyarak siparişlerin doğrudan arka uca yönlendirilmesini sağlar. Daha da önemlisi, bu teknik herkesin tutarlı uzun vadeli karlar elde etmesini sağlar.

Bitsgap’in ticaret teknolojisi, dünya çapında birçok tüccar tarafından kullanılmaktadır. Sadece dört ayda, aşağıdaki Youtuber, Bitsgap ticaret botu sayesinde servetini 45 kat büyüttü. Manuel ticaret ile benzer sonuçlara ulaşmak mümkündür, ancak daha fazla çaba, stres ve yol boyunca hata yapma riskini içerecektir.

Bitsgap’in hepsi bir arada ticaret otomasyonu çözümü herkes tarafından kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcıların ayarlarının genel performansı nasıl etkilediğini görmelerine olanak tanıyan geriye dönük test etme özelliğine de sahiptir. Bitsgap herhangi bir işlem komisyonu almaz.

7 günlük ücretsiz denemeyi kontrol ettiğinizden ve planınızı buna göre yükselttiğinizden emin olun.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap