1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitfinex kullanıcıları 2 milyar USD değerinde uzun Ether pozisyonlarını geri çekiyor

Bitfinex kullanıcıları 2 milyar USD değerinde uzun Ether pozisyonlarını geri çekiyor

Bitfinex kullanıcıları 2 milyar USD değerinde uzun Ether pozisyonlarını geri çekiyor

11 Kasım’da bir gecede, kripto para borsası Bitfinex’in bir kullanıcısı, toplam 435.000 Ether (işlem sırasında 2 milyar dolar değerinde) olan uzun bir pozisyonu geri çekti. Bu miktar, işlem platformundaki tüm uzun pozisyonların %80’ini oluşturur.

Büyük işlem hacmine rağmen, işlemin kripto para birimlerinin fiyatı üzerinde neredeyse hiçbir etkisi yoktur. Orta Avrupa Saati ile 11:18 itibariyle, Ether’in işlem fiyatı 4.612.96 ABD Doları idi.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bitfinex’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, büyük para çekme raporlarını doğruladı. Bir pozisyonun geri çekilmesi, kripto para birimi satılarak tasfiye edilmediği, ancak sahibi tarafından satın alındığı anlamına gelir. Alacaklılara bağımsız olarak geri ödeme yapar.

Bu kadar büyük bir pozisyonun geri çekilmesi ilk değil. Bu nedenle, Ocak ayında kullanıcılar, daha sonra 1.8 milyar dolar değerinde olan 1.4 milyon ETH’yi geri çekti. Daha sonra, kripto para birimlerinin fiyatı kısa bir süre içinde düştü ve ardından büyümeye devam etti.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap