1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin yakında fiyatını yeni zirvelere döndürecek

Bitcoin yakında fiyatını yeni zirvelere döndürecek

guncel coin haberleri

Küresel kripto para piyasası, piyasa döngüsünün en düşük ve en yüksek seviyeleri arasında gidip geliyor. İş sürekli olarak, genellikle kripto para birimi endüstrisinin özelliği olmayan zayıf rakamlar gösterdi. Bu alandaki inatçı düşüş, endüstrinin içindekiler arasında her zaman artan bir endişe konusu olmuştur. Çünkü altcoinlerin yükseliş eğilimine güveniyorlar.

Ancak bu işin destekçileri, dijital varlıkların ayı piyasasına girmeyeceğine inanıyor. Ardından sektörün bir destekçisi, Bitcoin ve kripto para birimlerinin ayı piyasasına girmeyeceğine neden inandığına dair bir örnek verdi.

Son oyun değil mi?

Taraftarlar, ayı piyasasını uzun vadeli bir fiyat düşüşü ve yüksek bir noktadan %20’lik bir düşüşün sonucu olarak tanımlarlar. Ayrıca, yaklaşık 5 hafta önce yeni zirveye atıfta bulundu. Her ne kadar %20’lik düzeltme sektör için büyük bir sorun olmasa da. Piyasa önceki günkü ruh hali ile dehşete düştü.

Korku, 2018’deki durumla karşılaştırıldı. Bitcoin %70 düştükten sonra fiyat birkaç gün içinde %50 düştü. Bitcoin, olumsuz bir pozisyon olarak kabul edilebilecek 42.000 dolarlık destek seviyesinin oldukça üzerinde. Borsanın BTC bakiyesi düşmeye devam ederken, zincir içi istatistikler umut verici görünüyor. Temeller etkilenmez ve güçlenmeye devam eder.

Kripto para piyasası şimdi eskisinden daha mı güçlü?

Gaziler ve kurumlar, piyasa döngülerinin dijital varlıkların avantajlarını güçlendirdiğine kesinlikle inanıyor. ABD benimseme oranları, sınırlı tedarik ve düzenleyici netlik, yükselişin önünü açabilir.

Ayrıca, bireysel ve kurumsal holding ve holdinglerdeki artış, varlıkları yalnızca daha kıt hale getirecektir. CoinPedia’nın daha önce bildirdiği gibi, Bitcoin arzının kalan %10’u 2140’a kadar çıkarılmayacak. Fed’in para politikası Wall Street’te bir krize yol açarsa, kripto para piyasası uzun vadede fayda sağlayabilir.

Genel olarak, Bitcoin’in yükselişi sonunda diğer dijital varlıkları ittifakı takip etmeye ikna edecek. Çünkü piyasa tarihi bir tecrübeye tanıklık ediyor. Umarım, süper döngü sona erdikçe, piyasa mevcut gerilemeden toparlanacaktır. Tüccarların ve yatırımcıların yaklaşan değiştirme sezonu için sevinmesine izin verin.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Delma Wilson’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap