İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin hala 57.000 doların altında

Bitcoin hala 57.000 doların altında

Bitcoin hala 57.000 doların altında

Bitcoin güne olumsuz bir ruh hali içinde başladı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yayın tarihi itibariyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin işlem fiyatı 56.921.2 $ (-%0.32).

Bitcoin hala 57.000 doların altında

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Ether 4.701,39 ABD Dolarına (+%6,11) yükselirken, Binance Coin %2,88 arttı ve şu anda 636,28 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi şunları söyledi:

“Kripto para piyasası gelişiyor ve artık Bitcoin ile uyumlu. Son 24 saat içinde tüm kripto para birimlerinin piyasa değeri %1,4 artarak 2,64 trilyon dolara yükselirken, piyasadaki en büyük kripto para birimi ise %1 büyüdü.

Aynı zamanda, finansal piyasadaki çalkantıların engellediği BTC/USD döviz çifti üzerindeki devam eden baskıya da dikkat etmek önemlidir. Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir enflasyon sorunu olduğunu kabul etti ve bu yılın başlarında enflasyonla bağlantılı olarak kullandığı “geçici” teriminden vazgeçmeyi önerdi. Piyasa için bu, dünyanın önde gelen merkez bankasının enflasyonla mücadele ettiği ve artık çok hoşgörülü olmayacağı ve geleneksel piyasaların daha yüksek seviyelerde oynaklık yaşayacağına söz verdiği anlamına geliyor. Kripto para birimleri arasında, çoğu finansal kurum tarafından yatırım yapılan bir kripto para birimi olduğu için bunun Bitcoin üzerinde daha büyük bir etkisi olması bekleniyor.

Belki de Bitcoin’in oynaklığı ve sürdürülebilir büyümenin sağlanamaması nedeniyle kripto para birimlerinin Korku ve Açgözlülük Endeksi 6 puan düşerek 34’e düştü.

Ancak, ETH/USD döviz çiftinin son 7 gün içinde yaklaşık %12 arttığını ve yükselmeye devam ettiğini not etmeliyiz. Mevcut 4.740$ seviyesi, Kasım ayında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın. Ağın kendisinin iyileştirilmesi ve iş öğelerine uygulanabilirliği, Ether için istikrarlı bir talep ve madeni para talebi ile arzı arasında bir denge sağlar.

Kripto para dünyası, bir işletme olarak bir kripto para birimi olarak Ethereum’un geleceği üzerine bahse giriyor.Bitcoin iyi bir değer deposuydu ve hala öyle, ancak şimdi geleneksel finansal piyasanın türbülansına karşı savunmasız. “

CoinMarketCap’in sıralamasına göre ilk 10 para biriminden 8’i yeşil.

CoinMarketCap’te listelenen tüm para birimlerinin piyasa değerine gelince, 2,657,010,095,155$’da kalıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap