1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD piyasası aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya – TokenPost

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD piyasası aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya – TokenPost

guncel coin haberleri

BCH/USD alım satım işlemleri, kripto para piyasası yüksek hareketlerde aşağı yönlü baskı altına girdiğinden, doğası gereği düşüş eğiliminde. Kripto-ekonomi bilançosu, fiyat şu anda 269 dolar civarında düştüğü için yaklaşık 302 dolar civarında bir açılış değerlemesi gösteriyor, negatif yüzde oranı yaklaşık 1,72.

Piyasalar baskı düşüşü yaşıyor: BCH piyasası
Kritik seviye:
Direnç: 350$, 400$, 450$
Destek seviyeleri: 250$, 200$, 150$

BCH/USD – Günlük Grafik
BCH/USD için günlük grafik, alt düşüş kanalının trend çizgisi etrafında oluşan daha küçük düşüş mum çubukları olarak kriptoekonomik piyasanın aşağı yönlü baskı yaşadığını gösteriyor. Bu, ticaretin depresyona daha fazla yenik düşeceğini gösteriyor. Üst düşüş kanalı trend çizgisi, 50 günlük SMA göstergesiyle ve 14 günlük SMA göstergesinin üzerindedir. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesinde, bu da fiyatların doların kaybettiği ivmenin bir kısmını kısmen geri kazanmaya çalışacağını gösteriyor.

BCH/USD piyasası aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kalırken, 300 doların altında istikrarlı ve sürekli bir düşüş olacak mı?

Bir süredir, BCH/USD piyasası aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kaldığından, 300$ civarındaki işlem seviyeleri iniş ve çıkışlarla karakterize edilebilir. Bu işlem noktasında verilen satın alma siparişleri, bu varsayım gerçekleştiği için hala aksiliklere maruz kalabilir ve düşüş eğilimi olan bir ticaret döngüsü, uzun vadede yukarı yönlü hareketlere karşı çıkmalıdır.

Teknik analizin olumsuz tarafı, BCH/USD piyasasındaki kısa pozisyonların hala iyi bir aşağı yönlü kanal için 14 günlük SMA boyunca trend çizgisini yeniden şekillendirmesi gerekebilir. Piyasanın şu anda 300 dolarda olduğu bir düşüş trendini takip etmek, uzun bir süre için tamamen güvenli olmayabilir. Tüccarların, satış pozisyonlarına abone olmadan önce ani bir düşüşün gücünü geri vermek için belirli bir miktar pull-up’a izin vermesi gerekir.
20220125-11.png.webp

BCH/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Bitcoin Cash, Bitcoin gibi hala güneye doğru gidiyor. Kripto para çifti piyasası, sürekli bir hareketle aşağı yönlü baskı altında. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinden daha yüksektir. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesine düştü ve hafifçe güneyi işaret ederek aşağı hareketin henüz tamamlanmadığını gösteriyor. Takipte, temel kripto para birimi, en değerli kripto para karşıtı birime karşı daha fazla pozisyon kaybedebilir.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

  • Bitcoin Nakit Nasıl Alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap