1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD piyasası 700 ABD doları gibi aktif olmayan bir trendi koruyor-Haberler

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD piyasası 700 ABD doları gibi aktif olmayan bir trendi koruyor-Haberler

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD piyasası 700 ABD doları gibi aktif olmayan bir trendi koruyor-Haberler

Piyasa 700 USD civarında nispeten hareketsiz kaldığından, BCH/USD işlemlerinde bir dizi sürekli piyasa kapalı işlemi ortaya çıktı. Yazma sırasında, kripto para birimi fiyatlarının ABD doları karşısındaki işlem oranı, yaklaşık 670 dolarlık bir işlem hacmini korumak için 1.41 civarında nispeten düşüktür.

Piyasa 700 dolarda hareketsiz kalıyor: BCH piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 750 ABD Doları, 800 ABD Doları, 850 ABD Doları
Destek seviyesi: 600 USD, 550 USD, 500 USD

BCH/USD-günlük grafik
Günlük BCH/USD işlem grafiği, kripto para piyasasının 700 ABD doları civarında nispeten aktif olmayan bir oynaklık sürdürdüğünü gösteriyor, çünkü piyasanın aralık bazında hala daha yüksek bir pozisyonda dalgalandığına dair işaretler var. 14 günlük SMA trend çizgisi, 50 günlük SMA’yı yaklaşık 600 $ altındaki destek seviyesinden geçti. Piyasanın mevcut sürüş hızı dikkate alındığında, bu, destekleyici değer çizgisini etkili ve eksiksiz hale getirir. Stokastik Osilatör yavaşça güneye doğru hareket ederek hattı 40 aralığında kapattı. Bu, mevcut ticaret bölgesi net bir yön belirlediğinde aktif hareketi sürdürmeye çalışarak piyasanın daha gidecek çok yolu olabileceğini gösterir.

Piyasa 700 USD’lik aktif olmayan bir oynaklıkta kaldığından, aşağıdaki BCH/USD ticari operasyonları aralık içinde dalgalanmaya devam edecek mi?

Hareketsiz trend 700 ABD doları seviyesinde tutulduğu sürece, aşağıdaki BCH/USD ticari operasyonları aralık içinde dalgalanmaya devam edecek. Buna dayanarak, mevcut ticaret koşullarının devam ettiği koşullarda, sipariş verme fırsatı çok az görünüyor. Bu nedenle, tüccarların piyasadan geçici olarak uzak durması gerektiği sonucuna varılabilir.

Piyasa teknik analizinin olumsuz tarafı, BCH/USD alım satım şortları ihtiyatlı kalabilir ve bir sipariş vermeye karar vermeden önce aralığın üst sınırına yakın fiyat tepkisini gözlemleyebilir. Uygun bir satış pozisyonu elde etmeden önce, aralık değer çizgisinin yakınında korkunç bir düşüşe ihtiyaç vardır. Şu anda, düşüş eğiliminde olan tüccarlar, tedbirsiz ticaret yöntemleri ilkesine göre hareket etmelidir.

BCH/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, şimdiye kadar, Bitcoin Cash ve Bitcoin eşleştirmesinin trend yeteneği hala durgun bir durumda. 50 günlük SMA trend çizgisi, 14 günlük SMA trend çizgisinden daha yüksektir. Daha küçük SMA göstergesinin satın alma sinyali tarafında bir çift daha küçük günlük mum çubuğu, altta yatan kripto para biriminin henüz ters kripto para biriminin dayattığı düşük değerleme eğilimini sarsmadığını gösterir. Stokastik Osilatör şu anda 80 civarında konsolidasyon trendinde biraz kararsız görünüyor. Bu, kripto para birimi çifti piyasasının bir süre hareketsiz kalabileceği anlamına gelir.

Şimdi Bitcoin Cash (BCH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Bitcoin Cash nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap