1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash fiyat tahmini: BCH/USD fiyatı 400 ABD dolarına yakın düştü-Haberler

Bitcoin Cash fiyat tahmini: BCH/USD fiyatı 400 ABD dolarına yakın düştü-Haberler

guncel coin haberleri

BCH/USD ticari operasyon finans hesabı, kripto para piyasasının fiyatında yaklaşık 400 $ düşüşe tanık oldu. Pazarın yüzde oranının 0,06 olduğu tahmin ediliyor çünkü bu hareket kuzeye doğru devam eden bir dönüşü işaret ediyor ve 437 dolara ulaşıyor.

Fiyat aralığı içinde düşüş: BCH piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 500 ABD Doları, 600 ABD Doları, 700 ABD Doları
Destek seviyesi: 400 USD, 350 USD, 300 USD

BCH/USD günlük işlem grafiği, kripto para birimi ekonomisinin fiyatının yaklaşık 400 $ düştüğünü gösteriyor. Aşağıdaki düşüş eğilimi çizgisine yakın mum çubuğunun yolu. Üst düşüş kanalı trend çizgisi, daha küçük SMA ile birlikte çizilir. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinden daha yüksektir. Stokastik Osilatör, 40’a yakın aşırı satım alanından kuzeye doğru konsolide olmaya devam ediyor gibi görünüyor. Bu, pazarın kuzeye ilerleme çabasının eşiğinde olduğu anlamına geliyor.

BCH/USD fiyatı 400$’a yaklaşırken, tüccarlar uzun pozisyonlar için sipariş vermeye başlayabilir mi?

BCH/USD fiyatı 400 ABD$’a yaklaşırken, yine de belirli bir derecede dikkatli olunması gerekiyor. Bu noktada, tüccarlar, özellikle de uzun pozisyon alanlar, bir satın alma emri vermeden önce değer çizgisine yakın daha düşük bir noktadan önemli ölçüde toparlanacaklarına karşı dikkatli olmalıdırlar. Fiyat yeniden konumlandırma görünümünü tekrar yukarıya çekmek için yine daha küçük bir düşüş olabilir.

Aşağı yönde, yukarı yönlü teknik analizin aksine, piyasanın 500$ civarında zorlu bir alım satım durumuyla karşılaşması muhtemel. Özellikle piyasa yavaş ve sorunsuz çalışırken fiyat direnç çizgisine ulaşmadan dirençle karşılaşabilir. Gelecekte, sürdürülebilirlik için 400 dolarlık destek seviyesi güneyi kırmayabilir.

BCH/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Bitcoin Cash ve Bitcoin eşleştirmesinin trend yeteneği yavaşladı ve tezgah üstü ticaret araçlarının trendi daha fazla kontrol etmesine izin verdi. Kripto para çiftinin fiyatı, SMA’nın trend çizgisinin altına hareket ediyor. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinden daha yüksektir. Stokastik Osilatör güneye giden çizgiyi sıfıra yakın bir şekilde geçti. Bu, altta yatan kripto para biriminin başka bir önemli düşük tabanlı ticaret bölgesine itildiğini gösterir. Bu nedenle, karşı kripto para birimi, temel kripto para biriminin teknik bir bakış açısına dayalı olarak yukarı doğru sallanmasına izin vermek için yakında gevşeyebilir.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Bitcoin Cash nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap