1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD fiyatı 350 doların altına düşebilir – TokenPost

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD fiyatı 350 doların altına düşebilir – TokenPost

guncel coin haberleri

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – 9 Ocak

Bitcoin Cash fiyat tahmini, BCH’nin son birkaç haftadan bu yana kanal içinde en düşük fiyatında hareket ettiğini gösteriyor.

BCH/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 420$, 440$, 460$

Destek seviyeleri: 320$, 300$, 280$

BCHUSD – Günlük Grafik

Kripto para piyasasındaki büyük paraların çoğu son birkaç gün içinde kayıp kaydetti ve kripto para piyasası düşüyor. Benzer şekilde, BCH/USD daha da düştü ve şu anda 378.69 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, Bitcoin Cash fiyatı, zıt yönde yeşil mumlardan daha fazla kırmızı mum içerir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: Bitcoin Cash (BCH) Daha Düşebilir

Bitcoin Cash fiyatı düşmeye devam ediyor ve kanalın alt sınırına düşebilir. BCH/USD oynaklığa dayanamadı; düşüş trendi, madeni para ticaretini 9 ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında gördü ve teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı satım bölgesinden ayrılmaya çalışırken %1,57 arttı.

Bununla birlikte, BCH/USD 378.69 $’dan el değiştirdi, ancak piyasa 372.98 $’lık açılış fiyatının altına düşerse, madeni para 320 $, 300 $ ve 280 $’a düşebilir ve fiyatı yeni bir aylık düşük seviyeye çekebilir. Aynı zamanda, güçlü satın alma baskısı fiyatları kanalın üst sınırını aşabilir. Bu bariyerin üzerinde işlem görürken, yükselişin devam etmesi 420 dolar, 440 dolar ve 460 dolardan direnç gösterebilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, piyasanın önemli ölçüde düşmesine neden olan düşüş senaryosu nedeniyle Bitcoin Cash fiyatı çok düşük. Ancak fiyatlar düşmeye devam ettikçe satıcılar, kanalın alt sınırının altında pazar için ek bir tehdit oluşturmaya devam edebilir. Ancak, bu bariyerin nihai olarak kırılması, madalyonun daha da çökmesine yol açabilir.

20220110-35.png.webp

BCHBTC – Günlük Grafik

Yukarı yönde, madeni para 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kırılırsa, 950 SAT ve üzerinde direnç olması muhtemeldir. Bu nedenle, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 40 seviyesinin altına düşerken, negatif bir yükseliş, madeni parayı 850 SAT ve altında desteğe sürükleyebilir.

Şimdi Bitcoin Cash (BCH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Bitcoin Nakit Nasıl Alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap