İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 390 Doların hemen üzerinde işlem görüyor – TokenPost

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 390 Doların hemen üzerinde işlem görüyor – TokenPost

guncel coin haberleri

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – 15 Ocak

Bitcoin Cash fiyat tahmini, BCH fiyatının 9 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kaldığını ve yükselişe devam ettiğini gösteriyor.

BCH/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 450$, 470$, 490$

Destek seviyeleri: 320$, 300$, 280$

BCHUSD – Günlük Grafik

Madeni para bugün 385,63 dolardan işlem görmeye başladıktan sonra, BCH/USD şu anda 392,68 dolardan işlem görüyor ve kanal içinde konsolide olması muhtemel. Bu arada, 400 doların üzerinde tutunamamak, madeni paranın uzun vadeli teknik resmini rayından çıkarabilir. Bununla birlikte, Bitcoin Cash, aşağı yönlü baskıya karşı savunmak için bu seviyeye geri dönmek zorunda kalacak ve kripto para için en yakın desteğin, günlük en düşük seviye olabilecek 350 $ seviyesinde olması bekleniyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: Bitcoin Cash Ralli Olabilir

Bitcoin Cash fiyatı tekrar 9 günlük hareketli ortalamanın üzerinde, ancak güneye doğru bir hareket, kripto paranın 320, 300 ve 280 doları desteklemesine neden olabilir. Şimdi, BCH/USD 392.68 dolardan işlem görüyor, hala 9 günlük işaretin üzerinde işlem görüyor, ancak henüz kanal tavanını kırmadı. Artan yönde, sürekli daha yüksek bir kanal, piyasayı sırasıyla 450 $, 470 $ ve 490 $’lık bir sonraki direnç seviyelerine itmeye odaklanarak boğalar için daha fazla güç yaratabilir.

Ancak teknik gösterge RSI (14) 40 seviyesinin üzerine çıkarak piyasanın hala yukarı yönlü olduğunu gösteriyor. Günlük grafiğe bakıldığında, sıkı koruma için 380 dolar ve 360 ​​dolar civarında desteğe ihtiyaç duyulabilir, bu da boğaların kuzeydeki heyecan verici harekete odaklanmasına izin verebilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, BCH fiyatları, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) hareket ettikçe alıcıların muhtemelen daha yükseğe iteceği ve muhtemelen kanalın üst ucuna doğru 45. seviyenin üzerine çıkacağı için 9 ve 21 günlük hareketli ortalamalarda geziniyor. .

20210116-17.png.webp

BCHBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, boğalar 21 günlük EMA’nın üzerine çıkmayı başarırsa, BCH fiyatı 950 SAT ve üzerinde potansiyel dirence ulaşabilir. Tersine, 9 günlük hareketli ortalamanın altındaki herhangi bir düşüş hareketi, fiyatı 850 SAT ve altında desteklemek için düşürebilir.

Şimdi Bitcoin Cash (BCH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap