1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 300$’ın altına düştü – TokenPost

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 300$’ın altına düştü – TokenPost

guncel coin haberleri

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – 25 Ocak

Fiyat kanal içinde kalmazsa, Bitcoin Cash fiyatı piyasa hareketini 250 dolarlık desteğin altına uzatabilir.

BCH/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 350 $, 370 $, 390 $

Destek seviyeleri: 220 $, 200 $, 180 $

BCHUSD – Günlük Grafik

Madeni para istikrarlı bir yükseliş hareketini sürdüremediğinden BCH/USD şu anda düşüş eğiliminde. Günlük grafiğin gösterdiği gibi, Bitcoin Cash fiyatı, günün yukarı veya aşağı trendle başlayabileceği bir model oluşturuyor, ancak madeni para gün sonunda tersine dönüyor.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: Bitcoin Cash (BCH) yükselmeye hazır değil

Kanalın alt bandının altında bir çaprazlama bekleyen Bitcoin Cash fiyatının düşüş eğiliminde kalması muhtemel. Daha da önemlisi, günlük dağılım, olası bir düşüş trendi düzeltmesinden önce BCH fiyatının 283.45$’a düştüğünü gösteriyor. Bu arada, destek zayıflarsa, ayıların 220 $, 200 $ ve 180 $ destek seviyelerinde yeni düşük seviyeler bulması muhtemel olduğundan fiyat düşüşü muhtemeldir.

Bununla birlikte, yükseliş hareketinin 9 günlük hareketli ortalamaya yönelmesi muhtemel ve bu da piyasayı 350$, 370$ ve 390$’da dirence doğru itebilir. Şu anda, RSI (14) aşırı satım bölgesinde hareket ediyor. Bu arada, sinyal hattı aşağı kaldığı için piyasanın negatif bölgede kalması muhtemel.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Bitcoin Cash, yinelenen düşüş hissi nedeniyle piyasa keskin bir şekilde düştüğü için hala düşük performans gösterdi. Aynı zamanda, BCH fiyatları düştüğünde satıcılar alıcılar için ek bir tehdit oluşturuyor ve kanalın alt sınırının altındaki herhangi bir arıza, kripto paranın çökmesine neden olabilir.

202120126-5.png.webpBCHBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, olumlu bir hareket için 870 SAT ve üzeri direnç devreye girebilir, ancak kanalın altındaki düşüş eğilimi 720 SAT ve altında temel desteği test edebilir. Dahası, teknik gösterge RSI (14) aşırı satım bölgesinde hareket ederken, piyasa yükselmeye hazır olmayabilir ve fiyatları negatif bölgede tutar.

Şimdi Bitcoin Cash (BCH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

  • Bitcoin Nakit Nasıl Alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap