1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 300 $ Desteği Vurabilir

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH/USD 300 $ Desteği Vurabilir

guncel coin haberleri

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini – 6 Şubat

Bitcoin Cash fiyat tahmini, madeni para bir konsolidasyona yerleşebileceği için BCH’nin hareketli ortalamaların altına düşebileceğini gösteriyor.

BCH/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 400$, 420$, 440$

Destek seviyeleri: 230$, 210$, 190$

BCHUSD – Günlük Grafik

Yazı yazılırken, madeni paranın 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görmesi muhtemel olduğundan BCH/USD 318 dolar civarında bir konsolidasyon için bastırıyor. Bununla birlikte, RSI (14) satıcıların fiyatlar üzerindeki etkisini yansıtan 50 seviyesinin üzerine çıkamadığı için teknik göstergeler düşüş senaryosuna dönebilir.

Bitcoin Cash Fiyat Tahmini: BCH Fiyatı Hareketli Ortalamaların Altında Konsolide Edebilir

Günlük grafiğin gösterdiği gibi, Bitcoin Cash fiyatı 328 $ ‘da direnç kazandı, ancak keskin düşüş, kanalın üst kanalının üzerinde toparlanmaya çalışan alıcıları etkiliyor. Şimdi, BCH/USD hareketli ortalamaların altına düşebilir ve en yakın desteğe 260 dolardan dokunabilir.

Şu anda, madeni para aşağı yönlü, ancak alıcıların mevcut piyasa değerini düzeltmek için piyasaya girmesi ve muhtemelen 330 doların üzerine çıkması bekleniyor. Bu arada, satın alma baskısı artarsa ​​fiyatın kanaldan çıkması ve 350 dolarlık direncine ulaşması muhtemeldir. Bu seviyede işlem yaparken, yükselişin devamı sırasıyla 400$, 420$ ve 440$ direnç seviyelerine ulaşabilir.

Öte yandan, madeni para 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşerse, bu bariyerin altındaki minimum oynaklık piyasayı 250 dolarlık desteğe götürebilir. Bu seviyenin üzerinde bir hareket, kripto paranın 230 $, 210 $ ve 190 $ seviyelerinde desteklenmesini sağlayabilir.

Bitcoin’e kıyasla, ayılar piyasada hafif bir taahhüt gösteriyor ve son olumsuz işaretlere dayanarak, alıcıların fiyatı 21 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkaramaması nedeniyle düşüş eğiliminin devam etmesi muhtemel.

20220207-25.png.webpBCHBTC – Günlük Grafik

Ancak, sinyal hattı güneye doğru düştüğü için teknik gösterge RSI (14), 40 seviyesinin üzerine çıkamadı. Bu nedenle, kanalın alt sınırının altındaki herhangi bir düşüş hareketi, kripto paranın 760 SAT ve altında desteklenmesine neden olabilir, ancak bir yükseliş geçişi, fiyatı 850 SAT ve üzerinde dirence itebilir.

Şimdi Bitcoin Cash (BCH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

  • Bitcoin Nakit Nasıl Alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap