1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin (BTC/USD) piyasası 65.000 dolarlık üst sınıra yükseldi

Bitcoin (BTC/USD) piyasası 65.000 dolarlık üst sınıra yükseldi

Bitcoin (BTC/USD) piyasası 65.000 dolarlık üst sınıra yükseldi

Bu, BTC/USD piyasasının küçük bir aşağı yönlü güç yaşadıktan sonra 65.000 $ aralığının üst sınırına hafifçe yükseldiğini gösteriyor. Kripto para ekonomisi piyasasının mevcut işlem fiyatı yaklaşık 65.813 ABD dolarıdır ve nispi miktar yaklaşık 0.15 eksidir. Bu, piyasanın direnç çizgisine ulaştığını gösterir.

BTC/USD piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 67.500 ABD Doları, 70.000 ABD Doları, 72.500 ABD Doları
Destek seviyeleri: 62.500 USD, 60.000 USD, 57.500 USD

BTC/USD-günlük grafik
BTC/USD’nin günlük grafiği, kripto para birimi ekonomik piyasasının 65.000 ABD doları olan üst sınıra yükseldiğini ve en üstteki aşağı yönlü gölge mum çubuğunun daha küçük olduğunu ve bu da mevcut kuzeye doğru hareketin gevşemesine işaret ettiğini gösteriyor. Aralık çizgisi, sonunda daha küçük SMA trend çizgisini keser. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinin altındadır. Stokastik Osilatör güneye hareket ederek kuzey çizgisini 20 ve 40 aralığında geçti. Bu, piyasanın hala biraz zayıflayabileceğini gösteriyor.

BTC/USD piyasası 65.000$’lık üst sınıra yükselirken, şimdi hangi seviye temel destek temeli olarak kullanılabilir?

60.000$ olarak işaretlenen seviye, BTC/USD piyasası şu anda 65.000$ aralığının üst sınırını zorladığı için önemli bir destek temeli olarak kullanılabilir. Uzun pozisyon alıcıları için, müteakip yukarı yönlü basınçtan yararlanmak zor olabilir ve bu yukarı yönlü basınç, daha yüksek bir değer aralığı olarak kabul edilen çizgiden başlayabilir. Böyle bir karar, özellikle müteakip hızlı ve şiddetli düzeltme, yüksek ticaret bölgesindeki piyasa operasyonlarına hakim olduğunda, yıkamaya tabi olabilir.

Aşağı yönde, BCH/USD piyasasında kısa pozisyon alanlar, pozisyonlarını yeniden başlatmayı düşünmeden önce satış emirleri oluşturmak için aşağı yönlü kuvvetin toparlanma geçmişi oluşturup oluşturamayacaklarını görmek için daha önce yüksek olan ret fiyatı alım satım alanına bakmalıdır. Fiyatın pozitif güçler altında kuzeye doğru genişlemesi gerekiyorsa, 67.500$ ve 70.000$ direnç seviyeleri bu durumda sonraki işlem saatlerinde devreye girecek önemli araçlar olacaktır.

BTC/USD 4 saatlik grafik

4 saatlik BTC/USD grafiği, kripto para piyasasının 65.000 $ aralığının üst sınırına yükseldiğini gösteriyor. Yazma sırasında, piyasanın değer çizgisinin biraz üzerinde durduğunu gösteren 4 saatlik daha küçük bir mum çizgisi oluştu. 14 günlük SMA göstergesi, 50 günlük SMA göstergesinden daha yüksektir. Stokastik Osilatör aşırı alım bölgesinde ve modaya uygun bir konsolidasyon yolunda hareket ediyor. Bu, kripto para ekonomisinin yukarıda belirtilen değer noktaları etrafında bir sonraki net yöne karar vermek için zamana ihtiyacı olduğunu gösteriyor.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap