1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin (BTC/USD) piyasa işlem aralığı 65.000 USD

Bitcoin (BTC/USD) piyasa işlem aralığı 65.000 USD

Bitcoin (BTC/USD) piyasa işlem aralığı 65.000 USD

Mevcut kayıtlar, BTC/USD piyasa işlem aralığının, değerleme uzatma oranını yeni bir tarihsel noktanın üzerinde tutamadığı için 65.000 ABD doları civarında olduğunu gösteriyor. Kripto para biriminin ekonomik fiyatı şu anda yaklaşık 0.24’lük küçük bir negatif yüzde ile 64.584 dolar civarında işlem görüyor.

BTC/USD piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 67.500 ABD Doları, 70.000 ABD Doları, 72.500 ABD Doları
Destek seviyeleri: 60.000 USD, 57.500 USD, 55.000 USD

BTC/USD-günlük grafik
BTC/USD’nin günlük grafiği, amiral gemisi kripto para ekonomik piyasasının yaklaşık 65.000$’lık bir işlem seviyesinde çalıştığını gösteriyor. Yukarıda belirtilen değer çizgisini ve 60.000 $ seviyesini işaretleyen bir aralık trend çizgisi çizilir. 50 günlük SMA trend çizgisi bunun altında olduğu için 14 günlük SMA trend çizgisi aralık ticaret alanına girmiştir. Stokastik osilatör kısa süreliğine 20 aralığının altına düştü ve aşırı satım alanına girdi. Bu da bazı düşüş trendlerinin devam ettiğini gösteriyor.

BTC/USD piyasasının işlem aralığı 65.000 USD olduğuna göre fiyatın 60.000 USD alt sınırına dönmesi mümkün müdür?

BTC/USD piyasası şu anda 65.000 USD seviyesinde çalıştığı için fiyat geri çekilebilir ve 60.000 USD alt limit çizgisini yeniden test edebilir. Diğer bir deyişle, uzun vadede, bu varsayımsal aşağı yönlü hareket, daha sonraki işlem saatlerinde alt aralık alanı çevresinde sağlam bir destek temelinin oluşturulmasına izin verecektir. Bu düşünceye dayanarak, uzun pozisyon alıcılarının bu varsayım gerçekleştiğinde dikkatli olmaları gerekir.

Dezavantajı ise şu anda BTC/USD piyasasındaki satıcıların kısa pozisyonlarda belirli bir sabır göstermeleri gerektiğidir. Birkaç küçük pull-up, 65.000 dolarlık üst sınır değer çizgisine karşı ters hareketlere dönüştü; bu, satıcıların piyasadaki pozisyonlarını yeniden başlatarak kâr etmeye hazır olabileceğini gösterebilir.

BTC/USD 4 saatlik grafik

4 saatlik BTC/USD grafiği, kripto para birimi ekonomik piyasasının çalışma aralığının 65.000 ABD Doları ile 62.500 ABD Doları arasında olduğunu gösteriyor. 14 günlük SMA trend çizgisi, 50 günlük SMA trend çizgisinden daha yüksektir. Daha büyük SMA göstergesini engellemek için bir yükseliş eğilimi çizgisi çizin. Stokastik Osilatör yanlışlıkla kuzeye aşırı alım bölgesine taşındı. Üstelik şimdi 80’in üzerindeki çizgiyi kapatmaya çalışıyorlar. Bu, sonunda piyasanın sonraki işlem gününde bir miktar ivme kaybetmesine neden olabilir.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap