1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin (BTC/USD) 37.500 dolardan düşük işlem görüyor

Bitcoin (BTC/USD) 37.500 dolardan düşük işlem görüyor

guncel coin haberleri

BTC/USD piyasa operasyonlarının hareketli doğası, kripto-ekonomik iş düştükçe ve psikolojik destek hattında 37.500 dolardan işlem gördükçe önemli ölçüde düştü. Şu anda fiyat, dakikada yaklaşık 0,51 pozitif yüzde ile 36.738 $ civarında alt değer çizgisi etrafında işlem görüyor.

bitcoin/dolar piyasası
Kritik seviye:
Direnç: 40.000 $, 42.500 $, 45.000 $
Destek seviyeleri: 37.500 $, 35.000 $, 32.500 $


BTC/USD – Günlük Grafik
BTC/USD günlük grafiği, kripto para birimi iş ekonomisinin daha düşük olduğunu ve 37.500 $ psikolojik seviyesinde işlem gördüğünü gösteriyor. Fiyatlar son birkaç seansta 40.000 ile 45.000 $ arasında işlem gördü. Dünün faaliyeti, grafikte gösterildiği gibi, ticari ticaret için daha belirgin bir düşük ticaret bölgesi ile sonuçlanan düşüş eğilimi gösteren bir mum çubuğu oluşumuyla sona erdi. 14 günlük SMA göstergesi, farklı mum çubuklarının üzerinde, 50 günlük SMA göstergesinin altında güneye doğru eğiliyor. Stokastik Osilatör kısa bir süre için aşırı satım bölgesine daldı ve güneyi işaret etti. Aşağı yönlü kuvvetin etkisi, kripto para birimi alım satım faaliyeti üzerindedir.

BTC/USD 37.500$’da işlem görürken, sürdürülebilir bir düşüş daha olacak mı?

BTC/USD iş ekonomisi, fiyat düştükçe daha da düşmeye devam edecek ve mevcut aşağı yönlü baskı yavaş ama istikrarlı bir şekilde artarsa, 37.500 dolarlık psikolojik ticaret seviyesi alanında işlem görecek. Aslında, 37.500 $ ile 32.500 $ arasındaki seviyeler, bazı geri tepme hareketlerinin takip etmesi için bir ticaret desteği artışı görebilir.

Teknik analizin olumsuz tarafı, BTC/USD piyasa sahipleri, dünkü operasyonda ortaya çıkan 40.000 $ seviyesine karşı düşüş mum çubuğunun yarattığı satış duvarının hızıyla pozisyonlarını korumak zorunda. Değer çizgisindeki kripto-ekonomi fiyatındaki ani ve korkunç bir yükseliş, ayıları, emir pozisyonlarını yeniden başlatmadan önce daha yüksek seviyelerden başka bir hareket reddi turu aramaya devam edecek.
202120122-64.png.webp

BTC/USD 4 saatlik grafik

BTC/USD 4 saatlik grafik, kripto para birimi iş ekonomisinin daha düşük olduğunu ve 37.500 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Piyasa, yakın vadede değer çizgisi ile daha düşük seviyeler arasında 35.500$’da destek bulmuş görünüyor. SMA, mevcut ticaret bölgesinin biraz üzerinde. 50 günlük hareketli ortalama trend çizgisi, 14 günlük hareketli ortalama trend çizgisinin üzerinde. Fiyat bu seviyede kalan depresyonla aynı çizgide kalmaya çalışırken, alt düşüş eğilimi çizgisinin artık aşağı doğru itilmesi muhtemel. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesinde ve hatları birbirine bağlı, hafifçe güneye sıfır aralığına işaret ediyor. Bu, aşağı doğru kuvvetin yavaş yavaş gevşediği anlamına gelir.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Bitcoin nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap