İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin (BTC) çöktü – dip kapalı mı?

Bitcoin (BTC) çöktü – dip kapalı mı?

guncel coin haberleri

Bitcoin (BTC) 18 Kasım’da keskin bir düşüş yaşadı ve 55.600 dolara kadar düştü. Ancak, düzeltmenin sonuna yaklaşması muhtemeldir.

BTC, 10 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara ulaştığından beri düşüyor. 17 Kasım’da kanalın destek hattında ve 59.700 dolarlık yatay destek alanında toparlandı.

Ancak toparlanma kısa sürdü ve BTC 18 Kasım’da kanalın ve destek alanının altına düştü. Bu, ertesi gün 55.600 dolara kadar düştü.

Ticaret görünümü tablosu

BTC dibe vurdu mu?

Dalga sayısı ve Fibonacci seviyeleri kontrol edildiğinde dibin yakın olduğu görülüyor.

BTC, ABC revize yapısının C (siyah) bölümünde yer alıyor gibi görünüyor. Bu düzeltmenin son kısmıdır ve daha sonra yukarı doğru hareket edebilir.

Daha da ilginci, 54.500 ABD Doları ile 56.300 ABD Doları arasında çok güçlü bir destek var. Bu, dalga A:C oranını 1:1.61 yapacak olan 0.382 Fibonacci düzeltme destek seviyesidir (beyaz). İkincisi son derece önemlidir çünkü A:C dalgaları genellikle 1:1 veya 1:1.61 oranındadır. 1:1 oranı belirlenmediğinden, 1:1,61 en olası olanıdır.

Ticaret görünümü tablosu

MACD ve RSI gözlemleri bu olasılığı desteklemektedir. Her ikisi de bir yükseliş ayrışması üretti. Bu durumda, fiyat düşüşüne teknik göstergelerdeki aynı düşüş eşlik etmedi. Genellikle bir trendin tersine dönmesinden önce gelir.

Ticaret görünümü tablosu

Uzun vadeli sayım

Uzun vadeli dalga sayısı, Temmuz’dan bu yana tüm hareketin büyük bir 1-2/1-2 yükseliş modeli olduğunu gösteriyor. Bu, BTC’nin devam eden düzeltmeleri tamamlamasının ardından büyüme oranının hızlanmasının beklendiği anlamına geliyor.

Şu anda BTC, ikinci dalganın (beyaz) ikinci dalgasında (sarı) yer almaktadır. Bundan sonra, üçüncü dalganın üçüncü dalgası genellikle tüm yukarı doğru dalganın en keskinidir. Bunun fiyatı rekor seviyeye getirmesi bekleniyor.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin önceki Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgileriyle derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap