1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin 65 bin doları aştı

Bitcoin 65 bin doları aştı

65.000 USD'nin üzerinde Bitcoin

Bitcoin, olumlu bir ivme ile yeni bir çalışma haftasına başladı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yayın tarihi itibariyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin işlem fiyatı 65.501,41 $ (+1,88) seviyesinde bulunuyor.

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Ether 4.697.34 ABD Dolarına (+%2.3) yükselirken, Binance Coin yüzde 1.17 arttı ve şu anda 645.91 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi şunları söyledi:

“Bitcoin, 7 günlük 65.800 $ seviyesine kadar çok az değişiklikle (-%0.3) günün açılışından bu yana %1 arttı. Geçen Çarşamba’dan bu yana, kripto para birimlerinin entegrasyonu çok dardı. Ancak bu ayar, Boğaların tarafında Bitcoin, önceki 63.500 dolarlık dirence düştüğünde kısmi destek buldu.

BTC/USD döviz çiftinin günlük grafiğindeki RSI ile aşırı alım alanı arasındaki mesafe hala etkileyici. 50 günlük hareketli ortalama, yaklaşık bir yıl önce gördüğümüz eğim derecesine ulaştı.

Açgözlülük ve korku endeksi, son beş hafta içinde bu seviyeden biraz sapan, gerçekten dar ve istikrarlı bir yatay eğilim göstererek 72’de kaldı. Endeksin aşırı ısınmanın kenarındaki istikrarı, boğa piyasasının sağlıklı bir işaretidir.

Genel olarak, son 7 gün içinde bir kar etme süreci yaşandı veya yatırımcılar bir para biriminden diğerine atladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri neredeyse hiç değişmedi.Bitcoin ile hala 2,87 trilyon ABD dolarına yakın ve Bitcoin olmadan 1,62 trilyon ABD dolarıdır. “

CoinMarketCap’in sıralamasına göre ilk 10 para biriminden 8’i yeşil.

CoinMarketCap’te listelenen tüm para birimlerinin piyasa değeri ise 2.860.610.422.280$’da kalıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap