İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin 60.000 doların üzerinde kalamaz

Bitcoin 60.000 doların üzerinde kalamaz

Bitcoin 60.000 doların üzerinde kalamaz

Bitcoin para kaybettiği gün başladı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yayın tarihi itibariyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin işlem fiyatı 59.576.68 $ (-%0.33).

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Ether 4.237,46 ABD Dolarına (+%0,72) yükselirken, Binance Coin %0,80 arttı ve şu anda 572,84 ABD Dolarından işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi şunları söyledi:

“Bitcoin’in alım satım fiyatı %1 aralığında ve 60.000 ABD dolarına ulaşmak için belirgin bir momentum yok. O günden itibaren %0.5 düştü, ancak 24 saatlik seviyeden %0.5 yükseldi. Kripto para birimlerinin piyasa değeri arttı. Geçen gün %1. Para biriminin fiyatı 2,62 milyar ABD dolarına ulaştı.

İlk bakışta, son zamanlardaki aşağı yönlü ivmenin ardından kripto para piyasasının konsolidasyonu iyiye işaret. Yerel olarak, boğaların temkinli tavrından endişe duyuyoruz, piyasaya girmek için daha net bir sinyal bekleyen, satın almaya hevesli değiller.

Grafik şu anda oldukça şok edici: Bitcoin art arda beşinci gün düşüyor ve her gün içi en düşük seviye bir öncekinden daha düşük.

Teknik açıdan, günlük grafikte BTC, uzun yıllardır trend göstergesi olarak hareket eden 50 günlük hareketli ortalaması etrafında hareket etmeye devam ediyor. Bu çizginin altındaki (bugün 59.400 dolardan fazla) başarısızlık ve konsolidasyon, Ekim ayındaki büyümeden sonra kâr etmek için acele edebilecek alıcıların daha fazla teslim olmasını tetikleyebilir. “

CoinMarketCap’in sıralamasına göre ilk 10 para biriminden 6’sı yeşil.

CoinMarketCap’te listelenen tüm para birimlerinin piyasa değerine gelince, 2.602.707.593.544$’da kalıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap