1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin, 48.500 $ ‘lık yerel bir düşük seviyeye geri döndü

Bitcoin, 48.500 $ ‘lık yerel bir düşük seviyeye geri döndü

guncel coin haberleri

Bitcoin güne olumsuz duygularla başladı. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, yayın tarihi itibariyle, piyasa değerine göre en büyük kripto para biriminin işlem fiyatı 48.323.4 ABD Doları (-%2.38).

EXANTE’nin USD/BTC{follow} işlem çifti tablosu

Ether 3,924,81 ABD Dolarına (-%3,34) düşerken, Binance Coin %2,01 düştü ve şu anda 526,52 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

Dün, FBI’ın Sony fonu zimmete geçirme davasında 3.870’den fazla BTC’ye el koyduğu bildirildi. Raporlara göre, bu fonlar başlangıçta Tokyo’daki Sony Life Insurance Company’den Rei Ishii tarafından çalındı. ABD Adalet Bakanlığı, şirket finansal hesapları arasında para transfer etmeye çalıştığında Ishii’nin 154 milyon doları zimmete geçirdiğine inanıyor. Düzenleyici, “Ishii’nin bunu sahte işlem talimatlarıyla yaptığı ve bunun sonucunda fonların Ishii’nin California, La Jolla’daki bankası tarafından kontrol edilen bir hesaba transfer edilmesiyle sonuçlandığı iddia edildi. Ishii daha sonra fonları hızla kripto para birimi Bitcoin’e dönüştürdü” dedi.

Binance’in kurucusunun, dijital hükümet para birimlerinin Bitcoin’in yerini alma yeteneği hakkında şüphelerini dile getirdiğini de bildirdik. Changpeng Zhao’ya göre, CBDC’nin ortaya çıkması kripto para piyasasına fayda sağlayacak, ancak bazı uyarılar var.

CoinMarketCap’in sıralamasına göre ilk 10 para biriminden 7’si kırmızı.

CoinMarketCap’te listelenen tüm para birimlerinin piyasa değeri ise 2.262.624.044.553$’da kalıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap