1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin 42.000 Doların Üzerinde Kaldı Kripto Brifingi

Bitcoin 42.000 Doların Üzerinde Kaldı Kripto Brifingi

guncel coin haberleri

Bitcoin güne olumlu bir ruh hali içinde başlar. CoinMarketCap’e göre, basın zamanında, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi 42,637,74 $ (+%1) seviyesinde işlem görüyor.

EXANTE için USD/BTC işlem çifti grafiği

Ether ise 3.228,23 $’a (+%3,51) yükselirken, Tether ha %0,03 değer kazandı ve şu anda 1 dolardan işlem görüyor.

Portföylerinde 1.000’den fazla BTC bulunan büyük yatırımcılar, son piyasa düşüşlerine ve genel endişelere rağmen varlıklarını artırmaya devam ediyor.

Balinalar, değer 50.000 doların altına düştükten sonra Bitcoin biriktirmeye başladı; analistlere göre, yaygın paniğe ve FUD’ye rağmen, büyük şirketler en yüksek fiyatlarla satma ve varlığı en düşük seviyelerde satın alma eğiliminde.

FxPro’daki analist ekibi şunları söyledi:

“Kripto para birimi piyasa değeri, son 24 saatte yaklaşık %2.7 artarak bir kez daha 2 trilyon doları aştı. Bu arada, Bitcoin altcoin fiyatlarına ayak uyduramadı: BTC, ETH’nin %4’lük büyümesine kıyasla 1.25 arttı, diğer büyük tokenler arasında büyüdü. %3 ve %7.

Altcoin alımı, önde gelen kripto para biriminin 40.000 doları başarıyla savunmasının ardından yükseldi. Bu, bir kez daha yatırımcıların değer düşüklüğü olabilecek tokenlere ve projelere yatırım yapmalarını sağlayan, sektörün yakın vadeli beklentilerine duyulan güvendir.

Kripto Açgözlülük ve Korku Endeksi geçtiğimiz gün 22’ye sadece 1 puan kazandı, ancak yatırımcıların son düşüşü bir satın alma fırsatı olarak gördüklerini görüyoruz.

Grafiklere bakıldığında, Bitcoin Eylül ayından bu yana ikinci kez önemli bir psikolojik destek seviyesinden sıçradı. Ek olarak, günlük grafikteki RSI göstergesi aşırı satım bölgesinden çıkarak düşüş momentumunda bir duraklamaya işaret ediyor. “

CoinMarketCap’e göre, ilk 10 para biriminden 9’u yeşil renkte.

CoinMarketCap’te listelenen tüm para birimlerinin piyasa değeri 2.011.440.575.592 $ olarak kaldı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap