1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin 2022’ye girmek üzere, tüccarlar mümkün olan en kısa sürede katılmaya hazır |

Bitcoin 2022’ye girmek üzere, tüccarlar mümkün olan en kısa sürede katılmaya hazır |

guncel coin haberleri

2021, baskın kripto para birimi Bitcoin’e yükseliş sonu getiremez. Birçok kişi BTC fiyatının 100.000 dolarlık dönüm noktasına ulaşacağına inansa da, yıllık işlemi sonlandırmak için fiyatın 50.000 dolara bile ulaşmayabileceği görülüyor. Varlığın aralığı 51.000 doların üzerinde, ancak şortlar onu hızla 48.000 doların altına sürüklediği için hala çok kısa ömürlü bir toparlanma. Bununla birlikte, varlık düşük bir destek seviyesinde kalmaya devam ediyor, bu nedenle önemli bir yükseliş eğilimi umudu hala var.

Bitcoin fiyatları Aralık ayı boyunca sessiz kaldı, bu nedenle tüm kripto para birimi alanı, varlığın her seferinde müreffeh bir başlangıç ​​yapmasını bekliyor. Bu varlık, yeni yılın her ilk haftasında önemli getiriler aldı. 2018’in ilk haftasında %18, 2019’da %7, 2020’de %13 ve 2021’de %36 idi. Bu nedenle, benzer eylemler önümüzdeki 7 gün içinde önceden ayarlanabilir.

Bununla birlikte, BTC’nin fiyatı önümüzdeki hafta 52.000 dolara yükselebilir, ancak keskin bir düşüşle ilgili endişeler hala toparlanmayı rahatsız ediyor. Popüler bir analist, varlığın 52.000 $ ‘a ulaştıktan sonra 47.000 $ seviyesine düşebileceğine inanıyor.

Analist tarafından yayınlanan grafik, varlığın genellikle zaman zaman modeli tekrarladığını gösteriyor. Fiyat şu anda bir sonraki ayak yükselirken parabolik olan aşağı yönlü kanal içinde seyrediyor. Tıpkı önceki birkaç kez benzer bir trend izleyen Bitcoin gibi, bir parabole dönüştü ve zirvelere ulaştı. Bu nedenle, mevcut düşüşün önümüzdeki günlerde de benzer bir etkisi olabilir.

Genel olarak, kripto para birimi alanı, başka bir dağ oluşturmak ve ardından yeni bir zirveye kaymak yerine bir parabole dönüşebilir. Bu nedenle Bitcoin, yavaş ve istikrarlı bir şekilde önemli hamleler yapmış görünüyor. 2022’nin başlangıcı mevcut eğilime çok benzer olabilir, ancak boğa piyasası konsolidasyon ile toparlanabilir, ancak zamanla BTC fiyatı boğa piyasası ile toparlanabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap