1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin 2021, NFTglee VIP NFT Teklifi

Bitcoin 2021, NFTglee VIP NFT Teklifi

Bitcoin 2021, NFTglee VIP NFT Teklifi

Miami’de tarihin en büyük Bitcoin toplantısı olmaya hazırlanan 4 ve 5 Haziran etkinliği olan Bitcoin 2021, bir ömür boyu hizmet verecek olan bir “Altın Balina Geçişi” NFT’yi açık artırmaya çıkarmak için fungible token (NFT) pazar yeri NFTglee ile ortaklık kurdu. Ekstra avantajlarla etkinliğe VIP geçiş.

Açık artırma, bugün saat 17: 55’te (EST) başlayarak NFTglee’nin web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. NFT görüntüsü, kripto para odaklı sanatçılar Paul Milinksi, Olivia Steele, Anchorball, Vincent Ubags ve Tommy Marcheschi tarafından oluşturuldu.

NFT, NFTglee’nin Blockstream tarafından oluşturulan Liquid Bitcoin yan zinciri üzerine inşa edilen açık artırma platformunda barındırılacak. NFT tarafından sağlanan orijinal mülkiyetin kriptografik kanıtına ek olarak, Altın Balina Geçişinin galibi, Bitcoin Konferansı ekibi tarafından barındırılan gelecekteki tüm etkinliklere ömür boyu VIP erişimi (ve bir artı bir için ömür boyu erişim), 1996’dan kalma üç eski şişe Dom Pérignon, bir çanta lüks mal ve Floyd Mayweather ile Logan Paul arasında 6 Haziran’da oynanan boks maçına beş lüks süit bileti.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap