1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bir rekora ulaştıktan sonra DUSK Network (DUSK) için bir sonraki adım nedir? -0x Haberler

Bir rekora ulaştıktan sonra DUSK Network (DUSK) için bir sonraki adım nedir? -0x Haberler

guncel coin haberleri

Alacakaranlık Ağı (DUSK), Fib seviyesi birleşmesi tarafından yaratılan ve reddedilmeye yol açabilecek çok güçlü bir direnç bölgesine yaklaşıyor.

Haftalık grafik, DUSK fiyatının son iki haftada neredeyse üç katına çıktığını ve nihayet 15 Aralık’ta 0.656$’lık rekor seviyeye ulaştığını gösteriyor.

Yüksek, 0.69’daki 1.61 harici Fibonacci düzelme direncine çok yakın. Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, bu Fibonacci seviyesi genellikle direnç görevi görür.

Direnmeye yakın olmasına rağmen, teknik göstergeler henüz herhangi bir zayıflık belirtisi göstermedi.

MACD, pozitif ve artan kısa vadeli ve uzun vadeli hareketli ortalama (MA) tarafından oluşturulur. Bu, kısa vadeli MA’nın uzun vadeli MA’ya göre hızlandığı ve yükseliş eğiliminin bir işareti olduğu anlamına gelir.

Buna ek olarak, RSI yukarı ve 50’nin üzerine çıkıyor. Bu tür okumalar, eğilimin yükseliş olduğunu gösteriyor. RSI’nin 70’in üzerinde olması aşırı alım anlamına gelse de uzun süre bu bölgede kalabiliyor. Son olarak, yukarı hareketin en yoğun kısmı genellikle aşırı alım bölgesinde gerçekleşir.

DUSK, 0,69 dolarlık direnç bölgesini başarıyla kırarsa, bir sonraki, 2,61 harici Fibonacci geri çekilme direnç seviyesi tarafından oluşturulan 1,06 dolar olacaktır.

Ticaret görünümü tablosu

İçindekiler

Gelecek hareketi

Haziran ayından bu yana trendi dikkatli bir şekilde gözlemlerseniz, yükseliş dürtüsünü, yani beş yukarı hareket dalgası görebilirsiniz. Eğer doğruysa, DUSK bu büyümenin beşinci ve son dalgasında olacak.

Dalganın oranı da 0,69 dolar civarında zirveye ulaşabileceğini gösteriyor. Dördüncü dalganın (beyaz) ve 1-3 dalganın (siyah) uzunluğunu ölçerken harici Fib aracı kullanılırken benzer hedefler verildi.

Ticaret görünümü tablosu

Alacakaranlık/Bitcoin

Kripto para tüccarı @CryptoNTez, Twitter’da Kasım ayının başından bu yana %300 artış gösteren bir DUSK/BTC grafiği yayınladı.

Kaynak: Twitter

DUSK/BTC mum grafiği de benzer bir yükseliş resmi gösteriyor.

Token düşen direnç çizgisini kırdı ve 6 Aralık’ta destek olduğunu doğruladı (yeşil simge). O zamandan beri, hızlandırılmış bir hızla yukarı doğru hareket ediyor.

Bir sonraki en yakın direnç bölgesi, Ağustos 2019’un yükseği tarafından oluşturulan 2100 satoshi.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için buraya tıklayın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap