İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim Tuz Fiyatları 2021 yılı itibariyle ne kadar oldu? Bimde hangi tuz markaları var? Bim marketlerindeki tuzlarla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim sofra tuzu, Bim tuz markası, Bim de tuz ne kadar…

BİM marketler, en ucuz fiyata en kaliteli ürünleri sunuyor. Ülkemizin her tarafında, sokakta, caddede, bulvarda,  mahalle köşesinde veya site girişinde… yaklaşık 8700 adet mağazasıyla hepimizin uğrak yeri olmayı başardı.

Birbirinden çeşitli ürünleriyle, uygun fiyat avantajıyla, ulaşım kolaylığı ve hepimizin alışmış olduğu mekanıyla adeta mahallemizin esnafı gibi oldu. Ortalama gelire sahip bir tüketicinin ihtiyacını karşıladığı gibi daha yüksek gelirli tüketicilerin de alışveriş yapması mümkün. Çünkü bu marketler gerçekten çekici fiyatlar sunuyor!

Bu makalede süper marketlere sıkça gitmemizin temel nedenleri arasında bulunan kuru gıda ürünlerinden Bim tuzunu inceleyeceğiz. Serimizi takip ederek daha çok ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bim Tuz Markaları Nelerdir?

Bim marketler, 800’e yakın ürün portföyüyle hepimizin her an alışveriş için tercih edeceği bir mağazadır. Kuru gıda kategorisine ait ürünlerden birisi de Bim sofra tuzları. Bim marketler, kendi üretimi olmayan ürünleri mağazalarında sattığı gibi, genellikle kendi markalarına ait ürünleri satıyor.

Dışarıdan aldığı ürünlerin de genelde yurtiçinde en büyük alıcısı yine Birleşik Mağazalar AŞ. Sahip olduğu bu alım gücünü kullanarak, müşterilerinin ucuz fiyatlarla bu kaliteli ürünleri Bim marketlerinden almasını amaçlıyor.

Bim marketlerinde hangi tuz bulunur bu makalede cevaplandıracağız. İşte mağazalarından temin edebileceğiniz Bim tuz markaları.

Bim marketlerinde birçok ürünler yer almasına rağmen tuzlar da çeşitli markalar satılmıştır. Örneğin bu hafta (24 Ağustos ve 30 Ağustos 2021) Bim aktüel ürünleri arasında Cihan İri Salamura Tuzu satılmaktadır.

Bunun dışında Bim’de Işıl Tuz,  Sanita Tuz markaları da aktüel ürünler sepetinde satılmıştı.

Aktüel ürünler dışında Billur Tuz dikkat çeken ürünler arasındaydı.

Şuanda ise Bim, kendi üretimi olan Rafine Sofra Tuzunu satmaktadır.

Bim Tuz Fiyatları 2021
Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim Aktüel Ürünler

Bim marketler, her hafta içi salı ve cuma günlerinde bazı ürünlere özel ekstra indirimler uygulamaktadır. Bim aktüel ürünler, aktüel ürünler kataloğu aracılığıyla kampanya süresinden önce tanıtılmakta ve hemen sonra ki salı ve çarşamba günleri Bim aktüel ürünler sepetinde satılan bu kampanyalı ürünler, oldukça ucuza satılmaktadır. Aktüel kataloğu çeşitli internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. A101 aktüel ürünler kataloğu, Bim’de bu hafta ki aktüel ürünler ve diğer zincir marketlerin aktüel ürünler kataloğu yayınlandı, incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

<a href=”https://www.haberturk.com/bim-23-temmuz-2021-aktuel-urunler-katalogu-bim-de-bu-hafta-ne-var-bim-indirimli-urunler-listesi-3139894-ekonomi”>Örnek bir Bim aktüel ürünler, 23 Temmuz kataloğunu bu linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.</a>

Bim, online satış mağazasına sahip olmadığı için internet üzerinden ürünlerin fiyatları hakkında keşif yapamayabilirsiniz. Fakat 2021 aktüel ürünler kataloğu nu uygulamasını akıllı mobil cihazlarınıza indirerek kampanyalı ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. <a href=”https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru/”> Bu haftaki A101 kataloğunda hangi ürünler var görmek için tıklayın.</a>

Bim Tuz Fiyatları 2021
Bim Tuz Fiyatları 2021

Bim marketlerde hangi tuzlar satılıyor? Bim marketlerinde hangi tuz bulunur?

Bim marketler, kuru gıda ürünlerinin çoğunu Birleşik Mağazalar AŞ.’ne (BİM) ait markalar altında üretmektedir. Kuru gıda ürünleri arasında en çok tükettiğimiz Bim tuz, şeker ve un gibi ürünler doğal olarak büyük bir satış potansiyeline sahiptir.

Mağazalarında görmeye alışmış olduğumuz Billur tuz Bim marketlerde artık satılmıyor.

Kaya tuzu Bim marketlerde satılmamaktadır. Aktüel ürünler içerisinde kaya tuzu yer alabiliyor. Bim kaya tuzu fiyatı ve ürünü, kampanyadan önce ki hafta tanıtılmaktadır. Bim aktüel kaya tuzu için Bim’in sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterlidir.

Salamura tuzu Bim marketlerde sürekli satılan bir ürün değildir. Fakat önümüzde ki hafta aktüel ürünler arasında yer alacak. (24 Ağustos ve 30 Ağustos 2021) Bu tarihler arasında Bim aktüel ürünleri arasında Bim Salamura Tuzu (Cihan İri Salamura) satılacaktır. Cihan iri salamura tuz fiyatı ise aşağıda yazacaktır. Bu ürünü kaçırmayın!

Limon tuzu Bim marketlerde mevcuttur.

Salina tuz ne kadar Bim marketlerde satılmış bir ürün olmasına rağmen şuan bu ürün hakkında bilgi yoktur.

Bulaşık makinesi tuzu markası ve fiyatını Bim tuz ruhu fiyatı ve markası ile beraber mağazalardan öğrenebilirsiniz.

Bim himalaya tuz Bim marketlerde sürekli olarak mevcut olmamasına rağmen Bim aktüel ürünler olarak yer almıştır. Sanitta markasına ait 400 gr, 500 gr ağırlıklarda Bim himalaya tuzu aktüel ürünler içerisine girmişti. Bim market himalaya tuzu İbrahim Saraçoğlu ‘nun tavsiyesinden sonra oldukça rağbet görmüştü.

Turşu tuzu Bim marketlerinde aktüel ürünler arasına girmiştir. Yukarıda aktüel ürün haberini verdiğimiz salamura tuzu, turşu tuzu olarak da bilinmektedir. Turşuluk tuz Bim Sofra tuzuna nisbeten daha az iyot ürününe sahip bu ürünleri turşuluk tuz olarak kullanabilirsiniz. Aktüel ürün kampanyaları dışında tursu tuzunu Bim marketlerden temine edemeyebilirsiniz.

Finish Bulaşık Tuzu, fiyat ve gramajını Bim mağazalarına fiilen giderek öğrenmelisiniz.

Bim iyotsuz tuz, Billur markasının iyotsuz tuzlarıdır. Bu ürünler Bim marketlerde şuan yer almamaktadır.

Bim deniz tuzu Rafine Sofra Tuzu olarak yukarıda verdiğimiz fiyat ve gramajda satılmaktadır.

Doğal tuz Bim marketlerinde sürekli satılan ürünlerden değildir. Aktüel ürünler kampanyası dahilinde satışa sunulabilmektedir.

Bim marka tuzlar

Bim’de satışa sunulan tek bir tuz markası bulunmaktadır. Rafine Sofra Tuzu, Bim tuz markası olarak Bim marketlerde hazır bulunmaktadır

Bim Tuz Fiyatları Ne Kadar?

Bim marketlerden şuan satın alabileceğiniz tek bir Bim sofra tuzu ürünü vardır. Bim yemek tuzu gramajları ve Bim’de tuz fiyatı şu şekilde. Bu hafta aktüel ürünler arasında geçici süre yer alacak salamura tuzu fiyatını da veriyoruz. İşte Bim de tuz fiyatları!

  • Rafine sofra tuzu (750 gram) 1,25 TL
  • Cihan iri salamura tuz (3000 gram/ 3 KG) 3,5 TL!

 

Gördüğünüz gibi Bim tuz fiyatı piyasada ki muadillerine nisbeten çok daha uygun fiyata satılıyor. Tuz fiyatı Bim marketlerde oldukça ekonomik.

Evet, Bim de tuz ne kadar, Bim tuz fiyatı, Bim market tuz fiyatları sorusunun cevabını bu makalede yanıtladık.  Bim tuzu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplandığını düşünüyoruz. Tuzlar hakkında yazmaya devam edersek Tuzla İstanbul ‘dan girer, Sun Tzu ve Lao Tzu’ya kadar gideriz. (gülücük)

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap