İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. Bim Şeker Fiyatları 2021
Trendlerdeki Yazı

Bim Şeker Fiyatları 2021

Bim Şeker Fiyatları 2021

Bim Şeker Fiyatları 2021 yılında ne oldu? Toz şeker ve küp şeker kaç para? 2021 yılı verilerine göre güncel fiyatları haberimizde bulabilirsiniz.

Bim Şeker Fiyatları 2021

Bim marketler uygun fiyatları ve belli standartlara uygun kaliteli ürünleriyle ülkemizin her yerinde müşterilerini ağırlıyor. Kolay ulaşılabilir olması, uygun fiyatları, kalite standartları ve hepimizin “mahallemizin bakkalı” gibi alışmış olduğumuz iç ve dış tasarımıyla yabancılık çektirmemesi, birçoğumuzun tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Bim marketler, yüksek indirimlere sahip gıda perakendeciliği sektöründe liste başında ki firmalardan biri. Gıda, kişisel bakım, genel temizlik, kozmetik, sağlık başta olmak üzere hemen her şeyi bulabileceğimiz bu mağazalarda yaklaşık 800 çeşit ürün bulunduruluyor. Bu ürünler içerisinde kendi üretiminin yanı sıra diğer bazı özel markalarda mevcut.

Bim marketler, 2021 yılı ilk çeyrek faaliyet raporunda yer alan istatistiklere göre, Türkiye’de sadece 8738 adet olmak üzere dünyada toplam on bine yakın perakende satış yapan mağazalara sahip.
Yine aynı rapora göre 2021 yılı ilk çeyreğinde de satışlarını %23 artırmış durumda.

Şimdi Bim marketlerin kuru gıda ürünleri rafında yer alan bir ürünü inceleyeceğiz. Bu raftan elimize alıp inceleyeceğimiz Bim beyaz şeker ürünleri; ince şeker olarak da bilinen toz şeker ile kesme şeker olarak da bildiğimiz küp şekerler. Bu uygun fiyatlı ürünler sayesinde tatlılarımıza ve çaylarımıza şeker ilavesi ile tat katıyor, günlük kalori ihtiyacımızın büyük bir kısmını karşılıyoruz.

Şimdi Bim marketlerde sıkça satılan kg toz şeker kaç lira ve küp şeker fiyatlarının ne kadar fiyata arz edildiğini ve kuru gıda rafında yeren Bim şeker markaları nelerdir? yakından inceleyelim. (Göstergede ki fiyat 2021 yılına aittir)

Bim Şeker Fiyatları 2021
Bim Şeker Fiyatları 2021

Bim Şeker Markaları Nelerdir?

Bim marketler, birbirinden harika ve çeşitli ürünler ile geniş bir perakende satış yelpazesine sahiptir. Diğer marketlerde de satılmakta olan birçok ürünü de kendi mağazalarında bulunduruyor veya salı ve cuma günleri aktüel ürünler sepetinde satışa çıkarıyor. Fakat Bim’in kendi üretimi olan bir şeker markası bulunuyor. 5 ve 2 kg. toz halinde ve 1 kg. küp halinde gramajlara sahip Bim şeker markasının adı Şafak şeker.

Bim’de satılan küp şeker fiyatlarını ve 5 kg, 2 kg ve 1 kg toz şeker fiyatı kaç liraya satılıyor yazının devamında görebilirsiniz.

Şafak markasıyla sadece beyaz şekerler satılmakta olup esmer şeker Bimde yer almıyor.

Bim mağazaları, bazen aktüel ürünlerinde diğer markalara ait beyaz şeker ürünleri getirebiliyor. Bim Aktüel ürünler, mağazalarda daimi olarak satılmayıp hafta içi sadece salı ve cuma günü getirilen ürünlerdir. Örneğin, Bim şeker hamuru, badem şekeri, pudra şekeri, bayram şekeri ve Bim esmer şekeri gibi ürünleri Bim aktüel ürünler sepetinde uygun fiyat avantajıyla satışa çıkarabilir. Bim pudra şekeri fiyatı ile ve Bim şeker ilavesiz çikolata ürünü ile de müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Pudra şekeri Bimin çok tercih edilen ürünleri arasında.

Eğer sizde bu ürünlerden haberdar olmak istiyorsanız, Bim resmi internet sitesine giderek aktüel ürünler kataloğunu inceleyiniz. Bim aktüel ürünlerini güncel olarak internet sitesinde yayınlamaktadır. Bazı akıllı cep telefonu uygulamalarıyla da kampanyaları takip edebilirsiniz.

Bim Şeker Fiyatları 2021
Bim Şeker Fiyatları 2021

Bim Şeker Fiyatları Ne Kadar?

Bim mağazalarında sürekli olarak yer alan (aktüel ürünler arasında olmayan) Şafak şekerlerinin gramaj ve Bim şeker fiyatı aşağıda ki şekildedir.

Bim Küp Şeker Fiyatı, Bim Kesme Şeker Fiyatı

• Bim Şafak 1 kg küp şekeri /1000 gram fiyatı 4,95 kr.

Bim Şafak Toz Şeker Fiyatı, Bim Toz Şeker Fiyatı

• Bim Şafak 2 kg toz şeker /2000 gram fiyatı 9,45 kr.

Bim 5 Kg Şeker Fiyatı

• Bim toz şeker 5 kg/5000 gram fiyatı 22,70 kr.
Bu fiyatlara göre aşağıda ki gibi bir analiz yapmak mümkündür.

Bim toz şeker fiyatı aslında;

• 1 kiloluk küp şeker fiyatları her kilo için 4,95 kuruş, yani 4 lira 95 kuruş olarak değerlendirebiliriz.
• 2 kiloluk Bim toz şeker aldığınızda her kilo için yuvarlak hesapla 4 lira 73 kuruş ödüyorsunuz.
• 5 kg şeker Bim’de kilo başına 4 lira 54 kuruşa gelmektedir.

Bim’de toz şeker aslında kaç lira tutuyor, küp şeker ne kadara; yukarıda görmektesiniz.
Bim şafak toz şeker fiyatı 2020 yılına ve Bim pudra şekeri 2020 yılına göre daha hızlı zamlandı. Gerekçe olarak enflasyon gösteriliyor.

Yaptığımız bu hesaba göre, 5 kiloluk toz şeker aldığımızda en uygun fiyata sahip beyaz şeker ürününü almış oluyoruz. Bu fiyatlar piyasada ki diğer beyaz şeker mamullerine kıyasla ortalamanın en altında ki ürünlerden birisi. Fakat Bim marketler alışmış olduğumuz ve güvendiğimiz bir imaja sahip olmasından ve özellikle uygun fiyata sahip olmasından dolayı sıkça tercih edilmekte. Ayrıca tüketicilerinin oldukçagüvendiği bir marka olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirizi. Bim marketler olarak bildiğimiz bu isim aslında Birleşik Marketler Anonim Şirketi’nin kısaltmasıdır. Bunu da öğrendiğimize göre artık hayatımız da yeni bir sayfa açılıyor demektir.

Tabi ki bu fiyat uygunluğunun altında Bim marketlerin temel kazanç stratejisi olan sürümden kazanma stratejisi yer alıyor. Ve bu stratejinin sektörel olarak en başarılı örneklerinden biri.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap