İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. Bim Makarna Fiyatları

Bim Makarna Fiyatları

Bim Makarna Fiyatları

Bim Makarna Fiyatları 

Bim makarna fiyatları 2021 yılında 2020 yılına nazaran artış göstermiştir. Bu artışın sebebi olarak artan maliyetler olarak gösterilmiştir. Bim zincir marketler arasında en büyük zincir markettir. Dolayısıyla tüketicileri kendisinde tutmak adına tüm ürünlerde olduğu gibi makarna da daha uygun fiyatı sunmayı hedeflemektedir.

Bu uygun fiyat ile tüketicileri kendinde tutarak kazanç elde etmeyi düşünür. Buna sürümden kazanmak denir. Bim’de bulunan makarna çeşitleri bir hayli fazladır. Bundan ötürü alacağınız makarna markası, türü gibi nedenlerden fiyat değişikliği olmaktadır. Makarna fiyatını etkileyen en büyük faktör makarnanın markası ve gramıdır.

Önerilen Yazı
Bim Pirinç Fiyatları

Bu yüzden Bim’in kendi üretimi olan makarna markasını seçerseniz ufak miktarda olsa daha uyguna almış olursunuz. Gramajları aynı dahi olsa marka üründe önemli fiyat değişikliklerine sebep olabilir.

Bim Makarna Fiyatları
Bim Makarna Fiyatları

Bim Makarna Kaç Para?

Bim makarna fiyatları 2021 yılı itibariyle şu şekildedir.(1)

Bim Yüksük makarna fiyatları

  • Yüksük boncuk makarna 500 gr fiyatı 2,50 TL
  • Yüksük makarna 500 gr fiyatı 2,50 TL

Bim Filiz makarna fiyatları

  • Filiz burgu makarna 500gr 4,25 TL
  • Filiz ince uzun makarna 4,25 TL

Bim Cardella makarna fiyatları

  • Cardella mantı makarna 500gr 2,50 TL
  • Cardella bukle makarna 500gr 2,50 TL
Bim Makarna Fiyatları
Bim Makarna Fiyatları

Bir Kase Makarna Kaç Gram?

Bir kase makarna kasenin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Bir kase makarna genel olarak 90 ila 110 grama kadar çıkabilmektedir. Doğru bir gramaj ölçümü yapmak için kasenizin ne kadar gram makarna alabileceğinizi bilmeniz gerekir. Aksi takdirde yapacağınız ölçümler tutarsız olabilir. Bu gibi nedenlerden ötürü kase boyutunuz büyük bir önem arz etmektedir.

Bim Makarna Fiyatları
Bim Makarna Fiyatları

Makarna Sağlıklı mı?

Makarna eğer %100 buğdaydan ve herhangi bir katkı maddesi olmaksızın buğdaydan yapılmışsa doyucu ve sağlıklı bir yemektir. Vücudun ihtiyaç duyduğu şekilde yemeniz de önemlidir. Fazla kalori yapacağı için makarna gereğinden fazla yemeniz sizi kilo problemi ile karşı karşıya bırakabilir.

Önerilen Yazı
Bim Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde birçok ürün de olduğu gibi art niyetli kişiler makarnanın da için katkı maddesi katmaktadır. Bu katkı maddeleri sizin sağlığınıza zarar verecek cinstendir. Bu yüzden makarna seçiminizi güvenilir tedarik zincirlerinden temin etmeniz de fayda var. Adı sanı bilinmemiş merdiven altı markalardan kaçınmanız gerekmektedir.

Bim Makarna Fiyatları
Bim Makarna Fiyatları

200 gram makarna kaç kalori?

200 gram makarna 262 kaloridir. Bu kalori miktarı kalorili yemeklerde en üst sıralara getirmektedir. Makarna kalorisi yüksek ve doyuruculuğu da o derece yüksek olan bir gıdadır. Yapımı da kolay olan makarna, günümüzde birçok insanın ana öğünü olarak yerini alır. Fiyatı da uygun olan makarna ana öğün olarak kalması sofralarımız da uzun yıllar sürecek gibi duruyor.

 

Yorum Yap
Yazı Kaynakları

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap