İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

BİM Köfte Fiyatları

guncel coin haberleri
0

Web sitemizi takip eden birçok kullanıcı BİM marketlerde satılan köfte fiyatlarını merak etmektedir. Özellikle et fiyatlarının bu kadar yüksek olduğu zamanlarda tüketiciler çok daha uygun fiyata satın alabilecekleri ve güvenli alışveriş yapabilecekleri mağazalar aramaktadırlar. Bu konuda sektörde bulunan büyük bir açığı kapatmak amacıyla sizlere en uygun fiyatları veren mağazaların ürün fiyatlarını güncel olarak sunmaya çalışmaktayız. Eğer sizler de son zamanlarda çok aranan ürünler arasına giren BİM köfte fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorsanız, bu yazımıza göz atabilirsiniz.

BİM Köfte Satışı

BİM market ağı, özellikle dünya ekonomisinin oldukça kötü olduğu şu zamanlarda birçok tüketicinin uğradığı marketler arasında yer almaktadır. Ancak özellikle fiyatların sürekli olarak değiştiği ülkemizde insanlar, marketlere gitmeden önce satın almak istediği ve ihtiyaç duyduğu ürünlerin fiyatları hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istiyorlar. Bizler de bu anlamda tüketicilere yardımcı olmak amacıyla elimizden geldiğince güncel bir şekilde sizlere köfte çeşitleri fiyatlarını sunmak amacıyla bu yazımızı hazırladık.

BİM marketlerinde hamburger köftesi, satır köfte, İnegöl köfte gibi birçok et ürünleri satılmaktadır. Bu ürünler piyasaya göre oldukça uygun fiyatlı olarak satılır. Bu yüzden neredeyse her bütçeden insan tarafından severek satın alınır ve tüketilir. Ancak tüketiciler sıklıkla değişen ürün fiyatını merak etmektedirler. Peki, BİM emin adı altında satılan bu et ürünlerinin fiyatları nelerdir?

BİM Köfte Fiyatları 2022

Web sitemiz üzerinde yer alan bilgileri en güncel şekilde güvenilir kaynaklardan elde ederek sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Ancak unutmamak gerekir ki ülkemiz ekonomisinde bir ürünün fiyatı oldukça sık şekilde değişiklik göstermektedir. Bizler yine de elimizden geldiğince sık bir şekilde fiyatları güncellediğimiz için arada güncel fiyatlar ile çok da büyük farklar olmadığını söyleyebiliriz.

  • BİM İnegöl Köfte 400 G Fiyatı: 25 TL
  • BİM Emin Satır Köfte: 25 TL
  • BİM Izgara Köfte: 26 TL
  • BİM Emin Köfte: 24 TL
  • BİM Hamburger Köfte: 28 TL

BİM Et Köfte Fiyatları Neden Uygun?

BİM özellikle ekonomik şartların kötüye gittiği son zamanlarda birçok kişi tarafından dikkatleri üzerine çeken marketlerden birisi olmaya başarmıştır. Zira özellikle temel gıda ve sık kullanılan ev giderleri konusunda oldukça uygun fiyata kaliteli ürünler satan BİM, tasarruf yapmak isteyen birçok tüketiciyi müşterisi haline getirmeyi başarmıştır. Peki, BİM nasıl bu kadar uygun fiyatları ürün satabiliyor? BİM ürünleri güvenilir mi?

BİM, mağazasında satmak istediği bir ürünü öncelikli olarak kendi üretebilme seçeneği var mı diye bakıyor. Eğer uygun şartlarda bir üretim fabrikası ile anlaşabiliyorsa aracı olmadan direkt olarak fabrikadan kendi markası adı altında ürünü üretiyor ve mağazalarında raflara yerleştiriyor. Bu şekilde ürettiği ve sadece BİM mağazalarında satılan birçok ürün markası bulunmaktadır.

BİM sadece kendi ürettiği ürünleri satmamakta ve diğer popüler marka ürünleri de aynı şekilde uygun fiyatlara satmaktadır. Bunun sebebi ise ürünün sahte veya eksik, kalitesiz olması asla değildir. BİM yine aynı mantıkla popüler olan markaya gidiyor ve kendi mağazalarında satmak üzere o ürünler özelinde anlaşmalar sağlıyor. Bu yapılan anlaşmalar ile aracılar ortadan kalktığı için yine diğer mağazalara göre oldukça uygun fiyatlara ürünlerin satışı sağlanabiliyor.

Satılan et ürünleri konusunda da kendi markasını üretmeyi ve direkt olarak çiftlik ve fabrikalarla yaptığı özel üretimler sayesinde uygun fiyatlı satış yapan BİM, tasarruf etmek isteyen her evin çaresi oluyor.

Et Köfte Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Et köfte satın alırken öncelikli olarak markanın güvenilir olması gerektiğini unutmayın. Kasap gibi ortamlarda açıkta satılan ürünlerin güvenilirliğinden emin olmak çok daha zor olduğundan bu açık ürünleri alırken çok daha dikkatli davranmak gerektiğini ve güvenilir kasaplar tercih edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Kapalı et ürünleri alırken de ilk dikkat edilecek unsur elbet etin son kullanım tarihi olmalıdır. Bu tarz ürünler daha kısa son kullanma tarihlerine sahip olduğundan satın alınan etin uygun tarihlerde tüketilmesi gerektiğini unutmamak gerekir.

Et ürünleri taşınırken veya mağazalarda satışa sunulurken uygun soğuklukta olması gerektiği akıllardan çıkartılmamalıdır. Herhangi bir aşamada bu soğuk saklama koşulları bozulursa etin de bozulacağını ve tüketen kişileri zehirleyebileceği unutulmamalıdır.

Kaynak: https://www.hepkredi.com/bim-kofte-fiyatlari-burger-hazir-inegol-icli/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap