İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fiyatları
  3. Bim Kıyma Fiyatları 2021

Bim Kıyma Fiyatları 2021

Bim Kıyma Fiyatları 2021
Bim Kıyma Fiyatları 2021
Bim Kıyma Fiyatları 2021

İçindekiler

Bim Kıyma Fiyatları 2021

Yemeklerin vazgeçilmez malzemelerinden biri olan kıyma, kasaplardan marketlere pek çok yerde satılmaktadır. Günümüzde artan fiyatlarıyla gündeme gelen kırmızı et ve kıyma, BİM marketlerde, Emin adlı kıyma markasıyla çok uygun fiyatlarla bulunabilmektedir. BİM Emin kıyma, 400 gramlık paketlerde sunulmaktadır. Dolayısıyla 1 porsiyon olduğu için bir öğünlük pratik bir yemek olarak rahatça kullanılabilir.

Covid-19 pandemisinin artış gösterdiği şu günlerde dışarıdan hazır yemek sipariş etmek yerine, evde kendi yemeğini pişirmek hem güvenli hem de bütçe açısından düşük maliyetlidir.  BİM’de bulabileceğiniz Emin kıyma 400 gr ile pek çok farklı yemek yapabilir, farklı alternatifler deneyebilirsiniz. Bu alternatifler arasında içine çeşitli baharatlar ekleyerek yapabileceğiniz leziz köfteler, kavurma, lahmacun ve kıymalı yumurta gibi yemekler bulunmaktadır. Yemeklerde kıymanın yağ oranı da önemli bir lezzet unsuru olduğundan kıyma alınırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bir konudur. Az yağlı kıyma köfte için uygun olurken, yağlı kıymalar tencere yemeklerine konulmak üzere kullanılabilir.

Emin kıyma üretiminin her aşamasında çeşitli denetimlere tabi tutulur. Uzman onayı alan ürünler marketlerde satışa sunulur. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen BİM kıyma mamulleri, ilgili bakanlıklarca da denetlenmiş ve helal gıda sertifikasına sahiptir.

Kırmızı et ve kıyma fiyatlarının her geçen gün artması ile tüm tüketiciler bütçelerine uyacak ürün arayışına girmiştir. Yazımızda “BİM dana kıyma fiyatı nedir?” sorusunu yanıtlamak üzere, BİM marketlerinden alınan güncel Emin Dana kıyma fiyatını sizlerle paylaştık.

BİM kıyma fiyatları ne kadar?

  • Bim Emin Kıyma (%20 yağlı) 400 Gram Fiyatı = 22,90 TL
  • Bim Sultan 400 gram kıyma fiyatı  34,50 TL
  • Bim Namet 200 gram pişmiş kıyma fiyatı 22,49 TL
  • Bim Torku 200 gram pişmiş kıyma fiyatı 15,82 TL
  • Bim Akşeker 400 gram dana kuzu karışık kıyma fiyatı 62,90 TL
  • Bim Erşan 400 gram dana kıyma fiyatı 23,90 TL
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap