1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım

BİM Islak Mendil Fiyatı

guncel coin haberleri
0

Islak mendiller hayatımızın vazgeçilmez ürünleri haline gelmişlerdir. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişilerin sürekli olarak ellerini hijyenik bir şekilde yıkama imkanları yoktur. Bu yüzden yanlarında sürekli olarak dezenfektanlar ve ıslak mendiller kurtarıcı ürünler olarak görülürler. Çocuk sahipleri ve hatta ofis çalışanları açısından vazgeçilmez olan bu ürünler nereden satın alınmalıdırlar? BİM ıslak mendil fiyatı nedir? BİM ıslak mendil alırken nelere dikkat edilmelidir? Bu yazımızda bu ve bunun gibi birçok soruya yanıt vereceğiz. Sizlere güncel bir şekilde ileteceğimiz fiyatlar ile bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

BİM Islak Mendil Fiyatları 2022

Islak mendilin fiyatını belirleyen unsurlar içerisinde birçok etken vardır. Bunların birisi de ülkenin genel ekonomik durumunun kötü olmasıdır. Durum böyle olunca ülkede ıslak mendil konusunda bile tasarruf etmek gerekir ve bunun için de sanırım en iyi duraklar BİM marketleri olacaktır.

BİM marketleri üzerinden alınacak olan ıslak mendiller hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli olduğundan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Hayatımızın olmazsa olmazları arasında olan ve farklı boylarda olan ıslan mendillerin fiyatları sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yazımızda ise güncel ıslan mendil fiyatlarına ulaşabileceksiniz. İşte güncel BİM ıslak mendil fiyatları;

  • BİM Ivory Islak Mendil Üçlü Paket: 7,5 TL
  • BİM Family Islak Havlu: 18 TL
  • BİM Jenny Will Marka Islak Bebe Havlusu: 17 TL

Islak mendil fiyatları diğer markalara göre oldukça uygundur. Aynı zamanda kaliteli olan bu ürünleri satın almak isteyen kişilerin A101 fiziksel mağazalara gitmesi, A101 Kapıda uygulamasını indirmesi ya da online mağaza üstünden sipariş vermesi yeterlidir.

Islak Mendil Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Islak mendiller sadece yetişkinler için değil aynı zamanda bebekler ve küçük çocukların kullanımı için de satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Çocuklarımıza aldığımız giysiler, oyuncuklar vb. birçok ürüne dikkat ederken aynı zamanda ıslak mendil gibi hijyen ürünlerine de dikkat etmek gerekir.

Islak mendil alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında içerik gelmektedir. Özellikle zararlı kozmetik içerikleri bulunan ıslak mendillerin alınmaması önemlidir. Eğer ıslak mendilleri sadece yüzey temizliği için satın alacaksınız içerik konusunda bu kadar hassas olmanıza gerek yoktur.

Eğer ıslak mendilinizi çocuğunuza alıyorsanız, mümkün olduğunca az kokulu olan ıslak mendilleri tercih etmeniz gerektiğini unutmayın. Bebeklerin ciltleri bu tarz parfüm içeriklerine karşı oldukça hassas olabilirler. Yüzey temizliği amacıyla kullanacağınız ıslak mendillerin ise tam aksine çok daha güzel kokulu olanını tercih edebilirsiniz.

Bebekler için satın alacağınız ıslak mendillerin kesinlikle paraben içermediğine özellikle dikkat etmelisiniz. Kozmetik ürünlerinde koruyucu özelliği dolayısıyla kullanılan paraben, hassas cildi olan bebekler için oldukça zararlı olabilir. Bu yüzden paraben içermeyen ıslak mendilleri kullanmanız bebeğinizin cilt sağlığı için çok daha iyidir. Yüzey temizliği için kullanacağınız ıslak mendillerin içerisinde ise tercihine göre koruyucu ürünlerin olması çok da büyük sorunlar teşkil etmez.

Islak mendil alırken kalınlığa ve mendillerin kaliteli ürünler kullanılarak üretildiğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde temizlediğiniz yüzeylerde bir sorunla karşılaşıldığında yırtılabilir ve elinizi kirletebilir. Bu durum ıslak mendilin kullanım amacına karşıdır. Böyle bir ıslak mendil de işlevselliğini yerine getirmiyor denilebilir.

Islak mendillerin dermatolojik olarak bazı sağlık testlerinden geçmiş olmasına dikkat edin. Aksi taktirde bu tarz incelemelerden geçmeyen ürünlerin sıklıkla alerjik reaksiyonlara sebep olduğuyla karşılaşılmaktadır.

Çok amaçlı olarak üretilmiş olan ıslak mendillerin kullanımına karşı olun. Çok amaçlı üretilmiş olan ıslak mendiller genelde yüksek miktarda kimyasal, parfüm ve koruyucu maddeler gibi kozmetik ürünler içermektedir. Özellikle bebeğiniz için satın alıyorsanız kesinlikle bu ürünlerden kullanmamanız gerektiğini unutmayın. Ancak kullanım amacına göre bazı temizlik işlemlerinde bu ürünlerin kullanımı uygun olabilir.

Genel olarak ıslak mendilleri satın alırken ilk önce kullanım amacı belirlemek önemlidir. Islak mendili bebeğiniz için veya yüzey temizliği için alıyor olmanız ve hatta kendiniz için alıyor olmanız ürün tercihinde büyük önem taşımaktadır. Amaca yönelik bir satın alım gerçekleştirmek bu anlamda çok büyük önem taşır.

Aynı zamanda ıslak mendil alırken kendi kullanım amacınıza uygun, en kaliteli ve en hesaplı ürünü kullanmanız çok önemlidir. Islak mendil sarf ürün olduğundan çok sık tüketilir ve bu durum bazen oldukça önemli olabilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap